اگر «تو و من» در سینماهای حوزه اکران نشود

بدیش اینه وضعیت اکران «تو و من» مشخص نیس چراکه شنیده ها حکایت از اون دارن که مجوز نمایش فیلم واسه سینماهای بخش صادر نمیشه. با این حال من تا دوشنبه صبر می کنم تا ببینم شورای صنفی نمایش در این باره چه تصمیمی می گیره.اگه بنا شه «تو و من» در سینماهای بخش اکران نشه، از خیر اکران اون می گذریم.

 

 

 

در حالی که قبل از این شنیده می شد تازه ترین ساخته برادران بانکی با عنوان «تو و من» از ۲۵ مردادماه روی پرده میره اما محمد بانکی کارگردان این فیلم در گفتگو با شبکه ایران از این سخن میگه که اگه بنا باشه فیلمش در سینماهای بخش اکران نشه از اکران اون خوددداری میکنه. مهم ترین گفته های بانکی رو در ادامه می خونین:

اکران «تو و من» واسه ۲۵ مردادماه قطعیه دیگه؟

نه، بدیش اینه وضعیت اکران «تو و من» مشخص نیس چراکه شنیده ها حکایت از اون دارن که مجوز نمایش فیلم واسه سینماهای بخش صادر نمیشه. با این حال من تا دوشنبه صبر می کنم تا ببینم شورای صنفی نمایش در این باره چه تصمیمی می گیره.اگه بنا شه «تو و من» در سینماهای بخش اکران نشه، از خیر اکران اون می گذریم.

مگه شما قرارداد اکران خود رو در شورای صنفی نمایش ثبت نکردین؟

به چه دلیل، قرارداد ما در شورای صنفی نمایش ثبت شده و تموم امور قانونی واسه اکران فیلم انجام شده.

مسئولان بخش با فیلم شما مشکلی ندارن؟

مسئولان سینمایی بخش هنری «تو و من» رو دیده ان و اونو از نظر مضمونی تایید کردن و گفتن فیلم واسه نمایش در سینماهای بخش مشکلی نداره اما موضوع اینجاس که شورای صنفی نمایش واسه اکران فیلم مشکلی نداشته باشه.

حالا اگه فیلم در سینماهای بخش به نمایش درنیاید از اکران اون صرفنظر می کنین؟

ببینین، موضوع فقط سینماهای بخش تو تهران که نیس. بخش هنری حدودا ۹۰ سینما در کل ایران رو مدیریت می کنه و اگه فیلمی مجوز نمایش در سینماهای بخش رو نداشته باشه مطمئنا بخش کلی ای از مخاطبان خود رو از دست میده.

اشکان بانکی، رضا گلزار، الناز شاکردوست و بهنوش بختیاری در پشت صحنه «تو و من»

حالا اگه فیلم در شرایط فعلی و همزمان با عیدفطر روی پرده بره، فکر می کنین بتونه فروش خوبی داشته باشه؟

من فکر می کنم اگه فیلمی، خوب باشه حتما می فروشه و ریطی به زمان اکران نداره. من تجربه اکران فیلمهایم در بدترین فصل اکران رو هم داشتم اما مخاطبان واسه تماشای فیلم من صف بسته ان.

به خصوص که فیلم شما گلزار هم داره و بدین دید باید روی فروش خیلی حساب کرده باشین؟

فارغ از حضور گلزار، «تو و من» فیلم خوبیه و بیشتر اونا که فیلم رو دیده ان از اون راضی بودن.

با مسئولان شورای صنفی نمایش و به خصوص رییس اون سیدضیاء هاشمی درباره وضعیت اکران فیلمتون صحبتی نکردین؟

نه، هنوز هیچ صحبت مستقیمی انجام نداده ام تا دوشنبه که ایشون رو می بینم.

اگه فیلمتون نتونه در عیدفطر اکران شه فکر می کنین چه وقتی واسه اکران اون مناسبتره؟

اگه «تو و من» اکران نشه حتما خیری درش هست. عیدفطر هم یه روزه، صد روز که نیس و همیشه در روز عیدفطر فروش فیلمها کمتر از روزای عادی بوده پس اگه فیلمم عیدفطر هم اکران نشه بازم اتفاق عجیب و غریبی نمی افته.

تو و من شبکه ایران