پراستفاده ترین تکنیک سئو Blog commenting

Blog commenting یکی از پر استفاده ترین تکنیکای سئو هستش که به وسیله وبلاگ نویسان، حرفه ایا و جستجوگران حرفه ای استفاده می شه.در واقع Blog commenting یه روش لازم واسه تعامل بین وبلاگا، وبلاگ نویسان و خوانندگان وبلاگه.

خوانندگان وبلاگ می تونن واسه یه پست در وبلاگ نظرشون رو بنویسن و یا یه مطلب در وبلاگ ارسال کنن و یا حتی به کامنتای بقیه خوانندگان جواب بدن. خود نویسنده هم به سوالات و کامنتای خوانندگان جواب میدهBlog commenting .یه راه خوب واسه به اشتراک گذاشتن نظرات و افکار درباره یه موضوع خاصه که به عنوان پست وبلاگ نوشته شده.

به چه دلیل Blog commenting رو انجام بدیم؟

شما شاید درک کنین که به چه دلیل Blog commenting واسه وبلاگ لازمه. این رابطه و رد و بدل کردن نظرات بین وبلاگا یه راه موثر واسه به اشتراک گذاری دانشه. فواید دیگری هم واسه صاحبان وبلاگ و خوانندگان وبلاگ داره.وبلاگ نویسان، صاحبان سایتای وبلاگ و کسائی که واسه وبلاگا پست می نویسند از فوایدی بهره مند می شن.

گذاشتن پست در وبلاگ، اونو بروز نگه میداره و موتورهای جستجو به بروزرسانی شدن محتواها بسیار اهمیت میده و شما با بروزرسانی منظم محتوا شانس بیشتری واسه گرفتن رنک بالاتر در یافته های موتورهای جستجو دارین و در سئو سایت شما تاثیر داره.

پستای وبلاگ ارزش و اهمیت اونو زیاد می کنن چون که پستای بازدیدکنندگان با در نظر گرفتن این که در رابطه و مناسب باشن به محتویات موجود شما اضافه می شه.به طور کامل مشخصه که صاحبان وبلاگا و وب سایتا روی وبلاگای دیگه کامنت بذارن.

صاحبان وبلاگا و وب سایتا می تونن با کامنت گذاشتن در وبلاگای دیگه لینکای ورودی به سایت خودشون رو افزایش بدن. همونطور که ممکنه شما فهمیده باشین سیستم نظرات وبلاگ یه پلت فرم مانند وردپرسه که نام و ایمیل و فیلد url داره. شما با وارد کردن url سایتتون در فیلد مربوط به اون می تونین واسه سایت خود بک لینک بگیرین . Blog commentingواقعا یه راه موثر واسه گرفتن بک لینکه و واسه موتورهای جستجو لازمه.

بک لینک

Blog commenting ممکنه به صورت سوال و جواب در کامنتا باشه یا جواب نویسنده باشه یا نظرات خوانندگان دیگری که اطلاعات مربوطه خود رو به اشتراک می ذارن.

سیستم Blog commenting

از اون جا که وب یه دروازه اطلاعاته Blog commenting یه شانس خوب واسه رد و بدل کردن اطلاعات میان سایت هاست. در دید سئو،  Blog commentingیکی از موثرترین راه ها واسه افزایش بک لینک و افزایش ترافیک سایته.

پلت فرمای وب سایتا و وبلاگای مدرن که به عنوان ستون اصلی در ساخت وبلاگا و وب سایتا استفاده می شن مانند WordPress, Blogger, TypePadو سیستمای مدیریت محتوای مشابه یه سیستم Blog commenting دارن که اجازه میده بازدیدکنندگان روی وبلاگ کامنت بذارن.

منبع: سایت وب یار