هتل و پرواز را آنلاین رزرو کنیم؟ [رپورتاژ‌ آگهی]

هیچ وقت فکر کردین که چند درصد از آدمای دنیا واسه سفر، رزرو آنلاین هتلای خارجی و پرواز رو به مدل سنتی و آفلاین بهتر می دونن؟ حدود ۹۰ درصد از آدمای دنیا که قصد سفر دارن، واسه چیدن مقدمات سفر و به دست آوردن اطلاعات و جزییات از اینترنت استفاده می کنن و آمارها می گن که ۵۷ درصد از اونا خرید اینترنتی بلیط هواپیما رو بهتر می دونن.

این آمار جوری روبه رشده که این روزا وقتی درباره سفر حرف می زنیم، مجبور به رزرو آنلاین هتل و پرواز هم فکر می کنیم. «جیان فولگونی»، مدیر موسسه بزرگ تحقیقاتی comScore در مصاحبه با CNBC در این باره گفته: " با در نظر گرفتن آمار، در دوران هیجان انگیزی واسه صنعت گردشگری هستیم. گردشگری یکی از نمونه های خدمات فوق العاده ایه که اینترنت واسه مصرف کننده هاش جفت و جور کرده."

فولگونی در ادامه گفته: "کاربران این امکان رو دارن که از راه سایتای رزرو آنلاین، قیمتا، ویژگیا و سرویسای داده شده رو مقایسه کنن و همونی که متناسب با خواست خودشونه رو انتخاب کنن." این آمار درباره رزرو آنلاین هتل و پرواز در سطوح پایین تری در مورد ایران و مسافران ایرونی هم صدق می کنه.

زورق، یه نمونه روشن از همون سایتای رزرو آنلاینه که فولگونی هم جهت با بیان تحسینش از خدمات اینترنjی فوق العاده در مورد سفر و گردشگری، از اونا حرف می زنه. زورق، سایت رزرو آنلاین هتل و پرواز و خدمات کامل سفره که نیازای همه مسافران ایرونی که بین اون ۹۰ درصد و ۵۷ درصد دیگه هستن رو برطرف می کنه. در زورق علاوه بر رزرو آنلاین هتل و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، می تونین همه اطلاعات مربوط به شهرهای پرتوریست دنیا و همه چیزی که واسه سفر به هر جای دنیا می خواین رو پیدا می کنین.

حتما خیلی وقتا این رو تجربه کردین که دسترسی کامل، مستقیم و سریع به همه گزینه هایی که واسه رزرو هتل و پرواز هست، رو نداشتین. زورق هم از همین تجربه شروع شد و هدفش این شد که این امکان رو واسه مسافر ایرونی جفت و جور کنه تا سفر رو با همون کیفیتی که می خواد، تجربه کنه؛ از مراحل سریع رزرو آنلاین هتل و پرواز گرفته تا پشتیبانی ۲۴ ساعته و همه اطلاعات لازم واسه سفر به شکل راهنمای سفر و اپلیکشنای موبایل.

حتما واسه شمام این سوالا پیش اومده که از فرودگاه چیجوری به هتل برسم؟ از کجا خرید کنم؟ کدوم دیدنیا رو ببینم؟ آدرسشان رو چیجوری پیدا کنم و با چی خودمو اونجا برسانم؟ بچه ها رو در سفر کجاها ببرم؟ چه غذاهایی رو باید در این شهر امتحان کنم؟ و خیلیای دیگه که جواب همه شون رو در زورق واسه همه شهرهای پر توریست دنیا پیدا می کنین.

زورق همیشه می خواسته جای همون دوست قدیمی تون باشه که به همه دنیا سفر کرده و شما واسه برنامه ریزی هر سفرتون به سراغش می رید؛ از دیدنیا و جذابیتای سفر می پرسین، از هزینه و آماده کردن تدارکات سفر، از جاهایی که باید در سفر ببینین، از گزینه هایی که واسه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ، گشت و گذار، خرید، غذا یا هرچیز دیگری که ممکنه در سفر بهشون نیاز داشته باشین.

همه کسائی که در زورق هستن، یه نقطه مشترک با این دوستِ پرسفر دارن؛ یا زیاد سفر می کنن یا سفر کردن رو زیاد دوست دارن. همه چیزی که زورقیا میخوان اینه که شمام سفرتون رو همونطور که دوست دارین، تجربه کنین.

سایت زورق تونسته در سالای گذشته بخش بزرگی از نیازای مسافران ایرونی رو در بخش خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برطرف کنه. کاربران زورق می تونن هروقت از سال و در هر ساعت از شبونه روز، رزرو آنلاین هتل و پرواز رو بدون هزینه های اضافی با پرداخت آنلاین و ریالی از راه درگاه بانکای معتبر ایرونی بکنن و همون لحظه تاییدیه رزرو بگیرن.

کافیه شما به یه سفر فکر کنین، زورق همه اون چیزی که واسه یه سفر می خواین رو یه جا براتون جمع کرده. کاربری آسون سایت و پشتیبانی زورق این امکان رو واسه شما جفت و جور می کنه تا مراحل رزرو آنلاین هتل و پرواز رو در کمترین زمان، با بیشترین سرعت و بالاترین اطمینان انجام بدین. وارد سایت زورق میشین و اطلاعات اولیه تون رو در باکسا مشخص شده وارد کنین. از بین بیشتر از ۴۰۰ هزار هتل در دنیا و پروازهای داخلی و خارجی بیشتر از ۹۰۰ ایرلاین دنیا، یکی رو با در نظر گرفتن بودجه و اولویتای خودتون انتخاب کنین.

واسه رزرو آنلاین هتل و پرواز در زورق، شما به یه پلتفرم گسترده که همه پروازها و هتلای انبارها و ایرلاینای معتبر دنیا رو در خود دارن، دسترسی پیدا می کنین و همه گزینه های موجود در تاریخ موردنظرتان رو می ببینن.

با بررسی و مقایسه قیمتا، جزئیات، قوانین و عکس هتلا، و همینطور با امکان به کار گیری فیلترهای موجود در صفحه یافته های، انتخاب سریع تر و راحت تری دارین. خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل نه فقط دیگه واسه سفرهای خارجی آسونه، بلکه واسه سفرهای داخل کشور هم می تونین خرید بلیط هواپیما رو با انتخاب نوع سیستمی و چارتر، به صورت اینترنتی و در کمترین زمان و با قیمت مناسب در زورق انجام بدین.

زورق با به کار گیری منابع جهانی، قیمتای رقابتی بسیار خوب رو در مورد رزرو هتل و پرواز ارائه می کنه. هتلای زورق علاوه بر تنوع و گستردگی، با بهترین قیمت و بدون واسطه در دسترس مسافران ایرونی قرار می گیرن. سوالات کاربران جدید و جوابای کارشناسان زورق در این مورد نشون دهنده این موضوعه؛ "قیمتای نشون داده شده هتلای پوکت و کوالالامپور در سایت واقعی ان؟"، " هتلای شهر موناکو رو هیچ جای دیگری پیدا نکردم اما در زورق هست. واقعا می شه هتلای این شهر رو در زورق با اطمینان رزرو کنم؟"، "قیمت هتلا در زورق از سایت Booking.com هم ارزون تره، می شه به این قیمتا اعتماد کرد؟ بعدتر در هتل دوباره پولی از ما دریافت نمیشه؟" جواب همه این سوالات، هم جهت با همون اهدافی است که زورق براساس اونا راه اندازی شده و هر روز براشون تلاش می کنه.

پشتیبانی ۲۴ ساعته زورق و دریافت لحظه ای بلیط هواپیما و واچر هتل، بدون این دست اون دست کردن پس از خرید، رزرو آنلاین هتل و پرواز رو واسه مسافر ایرونی در دسترس تر، قابل اطمینان تر و راحت تر از همیشه کرده.

هدف گروه زورق، گسترش سرویسای رزرو آنلاین هتل و پرواز و خدمات کامل سفر با حفظ و بهبود کیفیت و استانداردهای تعریف شده ی امروزه. همه اعضای تیم زورق براساس تجربه و دانشی که در مورد سفر و تکنولوژی دارن، تلاش می کنن تا با در نظر گرفتن خواسته ها، نیاز و بازخورد کاربراشون، هر ماه تغییر و پیشرفت محسوسی در مجموعه خود بسازن و بتونن پویا و پایا همراه مسافران ایرونی باشن.

آخرِ هدف اینه که شما با مراجعه به سایت ZORAQ.COM همه نیازای سفرتون رو تو یه سایت واحد برطرف کنین و احتیاجی به جستجو و تحقیق بیشتر نداشته باشین.

زورق در همه مراحل سفر همراهی تون می کنه.

شما فقط چمدون ببندین.