معرفی Need for Speed: No Limits؛ یک بازگشت باشکوه

در آخر زمان اون فرا رسید که دیوانگان سرعت، برگشت پادشاه سبک اتومبیلرانی به موبایلا رو جشن بگیرن. نید فور اسپید جدید با عنوان فرعی No Limits، به وسیله استودیوی استرالیایی Firemonkeys Studios طراحی شده و مثل همیشه الکترونیک آرتز وظیفه منتشر کردن اونو رو دوش گرفته.

No Limits که اولین زمزمه ها از وجود اون در نوامبر سال ۲۰۱۴ به گوش می رسید، در آخر به صورت جهانی واسه کاربران سیستمای عامل iOS و اندروید منتشر شد تا بتونیم پس از مدتا، از یه بازی مسابقه ای شایسته و باکیفیت در تلفنای هوشمند خود لذت ببریم.

در ادامه با سایت ما همراه باشین. 

در No Limits امکان شخصی سازی ماشینا هست؟ شاید این اولی سوالی باشه که با مشاهده عنوان جدید نید فور اسپید به ذهنتون خطور می کنه. بله، حالا خوبیش اینه الکترونیک آرتز این توانایی رو واسه گیمرهای علاقه مند، خصوصا علاقه مندان به نید فور اسپید آندرگراوند ۱ و ۲ جفت و جور کرده.

در این عنوان ریسینگ می تونین بیشتر از ۳۰ ماشین لایسنس شده از جمله پورشه ۹۱۱ جدید، بی ام دبلیو ام ۴ و مک لارن ۶۵۰s رو با آیتمای فراوون شخصی سازی کنین.

جالبه بدونین که با آیتمایی مثل کیتای بدنه، شکلای جور واجور رینگ و لاستیک، شیشه، اگزوز و … می تونین به بیشتر از ۲٫۵ میلیون ترکیب متفاوت در ظاهر اتومبیل برسین که رقم عجیب ایه.

در No Limits ده حالت جور واجور مسابقه در نظر گرفته شده که سه حالت Time Trial، Car Delivery و Duel واسه اولین باره که به بازیای موبایل نید فور اسپید پای می ذارن.

اگه از بازیای کوچیک و ساده پلتفرم موبایل دلزده شدین، نید فور اسپید جدید با گرافیکی در سطح بازیای کنسولی می تونه خوب تشنگی شما رو واسه بازیای گرافیکی و پرجزئیات سیراب کنه.

جزئیات اتومبیلا، جاده ها و تخریب پذیری No Limits رو با هیچ کدوم از عناوین ریسینگی که تا الان به پلتفرم موبایل اومده نمیشه مقایسه کرد، مگه با عنوان Real Racing 3 که ساخته قبلی پیشرفت دهنده همین بازیست.

نید فور اسپید جدید مجانیه، اما نه واسه همیشه. الکترونیک آرتز بر خلاف عنوانی که واسه نید فور اسپید جدید در نظر گرفته، تجربه رایگان اونو تا اتمام درجه ای با عنوان «سوخت» در بازی محدود کرده. بدین معنا که پس از به اتمام رسیدن این درجه سوخت، باید از راه پرداخت درون برنامه ای نسخه کامل بازی رو بخرین.

قبل از دانلود نید فور اسپید جدید، به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که واسه داشتن یه اجرای نرم و روان در اندروید باید موبایل یا تبلت شما از یه پردازنده دست کم چهار هسته ای بهره مند باشه. در ادامه پیشنهاد می کنیم اصلا تماشای تیزر ۳۰ ثانیه ای No Limits رو از دست ندین.

  • Need for Speed™ No Limits
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Electronic Arts
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۰۸ / ۸۰۴ مگابایت

دانلود