شناخت و به کار گیری تجهیزات و لوازم جانبی مناسب در نظافت

شناخت و به کار گیری تجهیزات و لوازم جانبی مناسب در نظافت

 

به کارگیری دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه در راستای کسب نتیجه مطلوب نظافت رو به افزایش است، این دستگاه ها برای سهولت انجام فرایند نظافت طراحی و تولید شده اند. با شناخت انواع این دستگاه ها، قطعات و لوازم آنها میتوانیم بهترین و بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه کسب نماییم. تنوع تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه میتواند در خرید این تجهیزات سردرگمی ایجاد کرده و باعث انتخاب تجهیزات نامناسب گردد. مجله تخصصی نظافت صنعتی قصد دارد با برطرف کردن این سوالات، شما را در انتخاب تجهیزات نظافت صنعتی مناسب همراهی نماید.

قطعات و لوازم تجهیزات نظافت صنعتی

دستگاه های نظافت صنعتی از قطعات و لوازم مختلفی تشکیل شده اند به توجه به کیفیت ساخت و قابلیت های این تجهیزات جانبی به میزان زیادی در نتیجه کسب شده از نظافت تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل شناخت این قطعات و لوازم تجهیزات نظافت از اهمیت بالایی برخوردار است. تفاوت و تنوع قطعات و لوازم تجهیزات نظافت تولید شده برای منظور خاص میتواند در کیفیت کسب شده از نظافت با دستگاه خاص موثر واقع گردد. آشنایی با این قطعات از جزئی ترین قطعات و ساختار آنها آغاز شده و تا موارد استفاده، کاربرد، معایب و مزایای به کارگیری هر یک از آنها ادامه خواهد داشت. ما در مجله نظافت صنعتی با بررسی قطعات و لوازم تجهیزات نظافت شما را در انتخاب تجهیزات مناسب برای کسب نتیجه مطلوب یاری می نماییم.

فرش و موکت شوی

امروزه استفاده از فرش و موکت در انواع محیط های تجاری و اداری رواج بیشتری پیدا کرده است. این امر حفظ، نگهداری و نظافت آنها را بیشتر از پیش با اهمیت نموده است. شستشوی فرش و موکت به صورت دستی کاری زمان بر و خسته کننده است. طراحی و ساخت دستگاه های نظافت صنعتی فرش شوی تحول بزرگی در زمینه شستشوی فرش و موکت در واحد های اداری و تجاری بود. دستگاه فرش و موکت شوی وسیله ای قدرتمند و قابل اطمینان است که به منظور نظافت و شستشوی موثر الیاف آنها با هر مساحتی، مورد استفاده قرار می گیرد. در هتل ها، رستوران‌ها و مساجد که از فرش برای پوشش سطوح کف استفاده می شود، با حجم بالای تردد افراد، در صورت عدم شستشوی مرتب و موثر این سطوح، آلودگی در عمق تار و پود فرش یا موکت جای گرفته و به محلی برای رشد و تکثیر میکروب‌ها و باکتری‌ها تبدیل شود. استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی میتواند به میزان چشمگیری در کاهش این آلودگی ها و حفظ سلامت محیط کمک نماید. استفاده از ابزار های تخصصی همچون فرش و موکت شوی صنعتی برای شستشوی فرش و موکت، علاوه بر کاهش آلودگی آنها، باعث افزایش دوام و ماندگاری این دسته از کف پوش ها می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*