درآمد ۱۰۰ میلیونی جوانان ایرانی

تصور شما از درآمدهای چند ده میلیونی چیجوریه؟ فکر می کنین واسه رسیدن به اینجور درآمدهایی به داشتن کارخانه و سرمایه زیاد نیازه؟ یا حتما باید بساز و بفروش باشین؟ یا شاید هم دلال؟ اصلا به نظرتون در ایران کسی می تونه با خلاقیت، ایده و سواد به درآمدهای چند ده میلیونی برسه؟

شاید درباره پیشرفت دهنده های خارجی که تو یه هفته ثروت میلیون دلاری به دست آوردن شنیدین یا خوندنین! در ایران وضع چیجوریه؟

اجازه بدین با یه مثال به سوالای بالا جواب بدیم:

همین الان اپلیکیشن کافه بازار رو در گوشی اندرویدی خود اجرا کنین و به گشت و گذاری در بین اپلیکیشنای پرفروش هفته بپردازید! واسه نمونه:

اپلیکیشن کدها و رازهای مخفی اندروید، با قیمت ۲۰۰۰ تومن در بازار عرضه شده و تا به امروز بیشتر از ۵۰ هزار فروش داشته. با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که پیشرفت دهنده این اپلیکیشن بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومن درآمد کسب کرده!

واسه نمونه دیگه، به اپلیکیشن قانون سر می زنیم که با قیمت ۵۰۰۰ تومن عرضه شده و بیشتر از ۲۰ هزار فروش داشته؛ که برابر ۱۰۰ میلیون تومن می شه!

آسونه!

صدها اپلیکیشن دیگه با درآمدهایی مشابه رو میشه در کافه بازار مثال زد که در آمدهایی از ده تا صد میلیون تومن داشتن، اگه با خودتون فکر می کنین که تولید اپلیکیشنایی با اینجور درآمدی خیلی سخت و زمان بره سخت از مرحله پرتین.

مراحل رسیدن به درآمد

در ادامه واسه شما توضیح می دیم که واسه رسیدن به این درآمدها چه راهی رو باید طی کنین:

مرحله اول: ایده (۳ روز)

اول باید یه ایده واسه تولید اپلیکیشن برسین ایده ای که به نظرتون پر فروش و کاربردی باشه.

مرحله دوم: تولید محتوا (۷ روز)

حال نوبت به تولید محتوا می رسه؛ واسه ایده ای که به اون رسیدین، محتوایی مطلوب و قابل قبول جفت و جور کنین.

مرحله سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن (۲ الی ۳ هفته)

اگه قبل از این برنامه نویسی اندروید رو آموخته اید مطمئنا می دونین واسه پیشرفت اپلیکیشنایی مشابه مثالای گفته شده به وقتی بیشتر از ۲ هفته نیاز نیس ولی واسه شمایی که تاحالا حتی یه خط کد برنامه ننوشته اید و هیچ آشنایی با زبونای برنامه نویسی ندارین پیشنهاد خاصی داریم که در ادامه اونو میگیم ولی فعلا فرض رو بر آشنایی شما با این زبون برنامه نویسی قرار می دیم و می بینیم که اپلیکیشن شما در کمتر از یه ماه آماده عرضه به مارکتای ایرونی و خارجی شده. اپلیکیشن رو با قیمتی مطلوب در مارکتای جور واجور بذارین و به لطف تعداد بالای کاربران اندروید از فروش اپلیکیشن تون پول پارو کنین.

بله به همین سادگیه! شما می تونین با صرف وقتی کمتر از یه ماه درآمدی میلیونی به دست بیارین.

پیشنهاد خاص

و حالا واسه شمایی که تا حالا حتی یه خط کد ننوشته اید، امروز می تونه شروع تغییری بزرگ در زندگی تون باشه. یادگیری زبون برنامه نویسی اندروید ساده تر از چیزی که تصور می کنیده؛ کافیه روش یادگیری شما و پشتیبانی آموزش شما اصولی باشه.

حتی نیاز نیس سرکلاس برید! با آموزشای مجازی در خونه هم می تونین برنامه نویسی اندروید رو بیاموزید و در این بخش شروع به کار کنین.

۱۰ اصل آموزش مجازی

واسه یادگیری اصولی برنامه نویسی اندروید در دوره های مجازی باید ده اصل بسیار مهم رعایت شه:

۱. به کار گیری استادان برجسته

۲. جامعیت سرفصلا و به روز بودن اونا

۳. آموزش پروژه محور

۴. استفاده ازLMS واسه سوال و جواب و …

۵. کلاس رفع اشکال آنلاین

۶. دادن گواهینامه مورد تأیید وزارت علوم در انتهای دوره

۷. ارائه محتوای کمک آموزشی

۸. انجام پروژه طی دوره به وسیله علم پذیر با کمک استاد

۹. آموزش تکنیکای فروش در بازار ایران و ارائه در مارکتا

۱۰. کامل بودن دوره واسه افراد تازه کار بدون سابقه برنامه نویسی

برند اول آموزش مجازی کشور

موسسه آموزش عالی آزاد علم پژوهان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با پشتوانه ۸ سال سابقه فعالیت آموزشی حضوری، چندی است پا به میدون آموزش مجازی نهادهو تحت نام آموزش مجازی علم پژوهان به فعالیت می پردازه. یکی از دوره های پرطرفدار دپارتمان آموزش کامپیوتر این شبکه آموزشی، دوره کامل برنامه نویسی اندرویده که همه ۱۰ اصل مهم آموزش مجازی در اون رعایت شده تا شما علم پذیران گرامی بتونین در مدت کوتاهی وارد بازار کار برنامه نویسی اندروید شید.

تخفیف خاص ۵۰ درصدی

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید علم پژوهان به وسیله مهندس حیدری، یکی از اولین برنامه نویسان اندروید ایران تدریس گردیده و همه ۱۰ اصل بالا با بهترین کیفیت در اون رعایت شده. قیمت این دوره کامل (مقدماتی تا پیشرفته) ۳۶۰ هزار تومنه که علم پژوهان در تخفیف خاص این هفته خود واسه کاربران سایت ما ، تخفیف ۵۰ درصدی رو در نظر گرفته. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین ظرفیت این دوره با تخفیف ۵۰ درصدی محدود به ۴۵ نفره و فقط تا آخر این هفته قابل استفاده میشه.

پیشنهاد خاص

موسسه آموزش عالی آزاد علم پژوهان طی یه اقدام بی سابقه علاوه بر دوره آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید ، تموم دوره های مجازی برنامه نویسی و شبکه خود رو با تخفیف استثنایی ۵۰ درصدی واسه کاربران سایت سایت ما در نظر گرفته.

به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که این فرصت استثنایی فقط تا آخر این هفته قابل استفاده میشه.

کاربران سایت ما می تونن از کد تخفیف: digiato واسه به کار گیری این فرصت استثنایی استفاده کنن.

همین امروز ثبت نام کنین و راه زندگی تون رو تغییر بدین.

واسه دریافت مشاوره بیشتر از سه روش می تونین دست به کار شین:

۱- ارسال عدد ۸۳ به شماره ۳۰۰۰۶۰۱۸۸۰

۲- تماس با شماره ۰۳۱۹۵۰۲۵۵۱۰

۳- واسه عضویت در کانال علم پژوهان در تلگرام، روی لینک کلیک کنین. (عضویت)