تفاوت بازاریابی محتوا با سئو سایت چیست؟

دو واژه بازاریابی محتوا و در اول شاید به معنی دو معنی جدا باشه ولی باید بدونین این دو واژه با همدیگه اختلاف نداشته بلکه تو یه بخش و یه جهت هستن. این دو واژه در واقع مکمل همدیگه جهت یه بازاریابی قوی هستن در واقع با یه بازاریابی محتوای قوی دسترسی به  قوی رو ممکن کردیم. وقتی که فردی جهت گرفتن بازاریابی محتوا قوی مطلبی در سایت ایجاد و نشر میده چناچه اهمیتی به افزایش محتوا نده موفق نمی شه.

بازاریابی محتوا

پس نباید معنی و مقایسه ای جهت دو واژه بازاریابی محتوا و قرار داده شه چون این دو بهش همون طوری که عنوان شد بخش تکمیل کننده همدیگه هستن. واسه گرفتن موفقیت و تضمین کردن کسب درآمد اینترنتی باید برنامه ریزی جامعی واسه هم جهت کردن این دو بخش یعنی بازاریابی محتو و برداشت.

برنامه ریزی

تعریف فرق بازاریابی محتوا با سئوسایت

بازاریابی محتوا : بازاریابی محتوا به ایجاد و تولید محتوا به شکل متمرکز و با کیفیت و قوی می پردازه. به این شکل که محتوای مورد نظر با در نظر گرفتن تمرکز پیدا کردن روی یه محصول و یا در نظر داشتن هدفی واحد ایجاد می شه. جهت یه برنامه قوی واسه تولید و بازاریابی محتوا باید روشای تولید و ایجاد متن هم جهت با درخواست کاربران مورد نظر با تمرکز بیشتر روی مراحل خرید برنامه ریزی شه.
: در زبون انگلیسی به معنی هستش و با کلمه مخفف (search engine optimization) نشون داده می شه. همه وب سایتا واسه قرار گرفتن در اولین صفحه و رتبه یه موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجوگر گوگل تلاش زیادی می کنن و در واقع رقابت بر سر این قضیه هست که با انجام فن درست و اصولی ، وب سایتا می تونن در جایگاه بهتری در لیست قرار بگیرن به تعبیر دیگه رعایت باعث حضور بهتر سایت در اینترنت شده و به شکل برجسته ای سایت شما رو معرفی می کنه. چناچه سایت شما دارای مکان مناسبی در موتور جستجو قرار داشته باشه ایجاد ترافیک بیشتری به سمت سایت شما وارد شده و نتیجه دلخواه ایجاد می شه.