بررسی کامل نرم افزار Spymer

هممون تو یه دنیای دیجیتال براساس دستگاه های هوشمند زندگی می کنیم که کودکان با فناوریای روز دنیا هر لحظه در رابطه هستن و انگار با اون آغشته شدن. کودکان و نوجوانانمان از راه پیام رسانای اجتماعی با همدیگه رابطه برقرار می کنن و علم خود رو از راه وبسایتای جهانی بروز می کنن و هم اینکه فیلمای مورد علاقه خود رو هم با به کار گیری گوشیای هوشمند خود تماشا می کنن. شرایط این روزای افراد دقیقا به این شکله.

ولی اینم بگیم که همه ادما از این تکنولوژی واسه اهداف مثبت استفاده نمی کنن. بعضی از قدرت فضای مجازی و اینترنت واسه رسیده به اهداف منفی خود سو استفاده می کنن و بقیه کاربران رو در خطر قرار میدن. به خاطر همین والدین باید در این فضای نامعلوم مراقب فرزندان خود باشن؛ هم از این نظر که چه کسائی با اونا در ارتباطه و هم اینکه چه کسائی می خوان با اونا رابطه برقرار کنن.

اینجا دقیقا جاییه که نقش نرم افزارهای نظارتی به طور کامل مشخص می شه و پای اونا به این بازی کشیده می شه. در این میدون کمپانیای ایجاد فناوریای جدید اقرار کردن که کودکانی که دقیقا در موقعیتای ضعیف آنلاین قرار می گیرن، یه راهی آسون رو در اختیار والدین قرار میده که می تونن فرزندان خود رو از آسیبای فضای مجازی در امان نگاه دارن. شک نداشته باشین وسایل نظارتی زیادی ساخته و عرضه شدن ولی همه اونا سطحی برابر از نظارت رو در اختیار افراد قرار نمی دن.

شمام به عنوان یه پدر و یا مادر می خواید که به طور کامل فرزندان خود رو تحتِ کنترل داشته باشین؟ ارگ جواب شما بله س، دقیقا نرم افزار Spymer تموم چیزیه که به اون احتیاج دارین. از پایه این نرم افزار به عنوان یه نرم افزار نظارتی عالی هستش که همه پایگاه ها رو پوشش میده و به والدین این امکان رو میده تا همه داده ها و اطلاعاتی که بچه هاشون در گوشیای iOS خود دارن رو تحت پوشش قرار بدن. این نرم افزار موافق با هر دو سیستم عامل مک و ویندوزه که همه دستگاه های شرکت اپل رو که از سیستم عامل iOS 11 و حتی قبل تر استفاده می کنن، تحت پوشش قرار میده.

نقطه مشترک همه نرم افزارای نظارتی والدین اینجاس که والدین بتونن فرزندان خود رو کنترل کنن ولی در شرایطی که فرزندان احساس محدودیت نداشته و آزادی عمل داشته باشن. با به کار گیری نرم افزار نامبرده می تونین بیشتر از ۱۲ نوع داده رو در دستگاه اپلی بچه خود تحت پیگیری داشته باشین. علاوه بر این به شما این امکان رو میده که موقعیت مکانی اونا رو هم در اختیار داشته و همه اطلاعات حذف شده گوشی آیفون اونا رو بازیابی کنین.

مواردی که به دنبال اون هستین …

  • تصاویر، ویدئوها و پیامای صوتی
  • iMessage، پیاما و مخاطبین
  • یادداشتا، یادآورا و تقویم
  • بوک مارکای سافاری، گذشته مرورگر سافاری و گذشته تماسا

اما Spymer دسترسی به برنامه های شخص سوم رو هم واسه شما جفت و جور می کنه، مثل…

  • واتس اپ، KiK و لاین
  • وایبر، ایشون چت و QQ

این نرم افزار به طور کامل ایمنه، بدین معنا که در زمان به کار گیری این نرم افزار چیزی دلیلی واسه نگرانی شما وجود نداره. هم اینکه، امکان بروزرسانیای رایگان مادم العمر، تضمین برگشت ۱۵ روزه وجه پرداختی پس از ۱۵ روز در صورت نبود رضایت و ارائه یه نسخه آزمایشی واسه تست هم جفت و جور شده. دیگه از یه نرم افزار چه می خواین؟!

پس از تست کردن این نرم افزار خیلی راحت می تونین به اون اعتماد کنین. همه امکانات با طراحی ساده در رابط کاربری اونا تعبیه شده و روند نظارت شما رو آسون تر می کنه. وقتی که این نرم افزار رو راه اندازی کنین، از اندازه تسلط نظارتی که بهتون میده شک نداشته باشین حیرت زده میشین. این نرم افزار اطلاعات لازم شما رو جفت و جور می کنه و این اطمینان رو به شما میده که می تونین از راه دور فرزندان خود رو در دنیای دیجیتال تحتِ کنترل خود بذارین.

علاوه بر اینا، نکته عجیب اینجاس که شما می تونین همه وظایف خود رو از راه دور انجام بدین، بدین معنا که بچه شما اصلا از این موضوع باخبر نمیشه که به وسیله والدین نظارت می شه و انگار محدود شده چون اونا به طورکلی اینجور موضوعی رو متوجه نمی شن. این نرم افزار مشکل خاصی نداره و همه ایرادات و باگای اون برطرف شده.

اگز شمام در مورد آینده فرزندان خود نگرانین و بچه شما دارای یکی از دستگاه های هوشمند شرکت اپله، حتما نرم افزار Spymer رو مورد بررسی بذارین. علاوه بر اینکه از ویژگیای زیادی بهره منده، می تونین همه اطلاعات رو بدون هیچ محدودیتی تحت نظارت خود داشته باشین. می تونین اطلاعات جالبی از این نرم افزار رو هم در نشانی اینترنتی check out Spymer ببینین.