اگر درونگرا هستید چگونه می‌توانید عشق واقعی‌تان را پیدا کنید؟

درونگرا Introvert

شما درونگرا هستین ؟ اگه جواب مثبته پس حتماً با اخلاق های تون در مورد رابطه با بقیه آشنا هستین و می دونین که آشنایی با یه فرد جدید واسه افراد درونگرا ممکنه سخت باشه؛ واسه رفع این مشکل پیشنهاد میکنیم این مقاله رو بخونین.

چند نکته واسه این که از دیدار با بقیه دوری نکنین و به خودِ درونگرای تون هم وفادار بمونین.

  1. تعجب نکنین اگه درست درک تون نکنن.

درونگراها، دنیای داخلی شون عمیقه. هممون دنیای درون داریم، اما درونگراها به خصوص ذهن شون مانند پیاز، لایه لایه س و واسه دسترسی به لایه های داخلی باید جور خاصی انجام داد، با حساسیت و صبوری. بخاطر این، ممکنه در اول ناعادلانه برچسب خجالتی، بی جنم ، یا گوشه گیر به شما زده شه ( یه سوء تفاهم رایج).

یادتون باشه کسی که ارزش این رو داشته باشه تا براش وقت بذارین و شما رو بشناسه، مایل و علاقه مند هستش به لایه های داخلی تون دست یافته و به اعماق مهم شما برسه. پس فکر نکنین که لازمه نقش یه برونگرا رو بازی کنین.

  1. ممکنه حضور در محیط شلوغ باب میل تون نباشه اما یادتون باشه یه دیدار دو نفره هم چیزیه که درونگراها واقعا از اون خجالت می کشن.

در این جور مواقع، درونگراها می تونن با پرسیدن سوالات و شرکت در گفتگوی اندیشمندانه، کنجکاوی شون رو اعلام کنن. این حقیقت که درونگراها، بسیار اهل مراعات هستن و چیزی رو که به دست می بیارن، بی انتها حفظ می کنن، دقیقا همانجاییه که بقیه می فهمن این موجودات ساکت چقدر گرم و مهربون هستن.

  1. فقط با کسائی دیدار کنین که واقعا باور دارین شایسته هستن(نه اونایی که خوب به نظر می رسند).

یادتون باشه برونگراها از افراد دوروبرشان انرژی می گیرند در حالیکه درونگراها شاید خوش صحبت تر و سخنورتر هستن و با تعاملات همیشگی اجتماعی، تحلیل می روند.

اگه دودلی دارین که فرد دلخواه ارزش ملاقات رو داره یا نه، می تونید برنامه یه تماس تلفنی رو بریزین؛ در عرض یه دقیقه به جواب می رسین. در همون شروع با خودتون روراست و مشکل پسند باشین تا از فرسودگی روانی دوری کنین. سوزان کِین، نویسنده ” قدرت درونگراها در دنیایی که نمی تونه دست از حرف زدن برداره” می گوید

روابط، همه رو خوشحال تر می کنه، درونگراها رو هم همین طور، اما واسه اونا کیفیت مهم تر از کمیته.

  1. با واقع گرا بودن، در زمان صرفه جویی کنین.

یکی از توانایی های بزرگ درونگراها، فهم ژرفاه. از این ویژگی استفاده کنین و سوالاتی سوال کنین که شما رو به این نتیجه برسونه که این فرد و ملاقات، مناسب شما هست یا نه.

من چند قرار ملاقات با کسی داشتم که شدیدا مجذوبش شده بودم و تاثیر عاطفی دوطرفه داشتیم، اما بعد از پنجمین دیدار، خودش هم تایید کرد که خیلی چیزها رو نمی تونه خوب به من منتقل کنه و من فهمیدم شاید این مورد واسه من، بهترین نیس.

وقتی با خودم و با اون روراست و صادق شدم، صحبت مون بسیار اساسی بود و فهمیدیم وقت مون رو تلف کرده بودیم. پس : نترسین و از همون اول، سوال های قوی سوال کنین.

  1. به برونگراها به عنوان افراد بالقوه نگاه نکنین.

مطمئنا درونگراها در روابط خود، عمق رو به سطح بهتر می دونن. با در نظر گرفتن تجربیات شخصی خودم، خیلی از اشخاصی که ارتباطات عالی و قوی با اونا داشتم، جزو برونگراها بودن.

وقتی این افراد، نیاز شما به شارژ شدن و دوباره خاموش شدن رو بفهمن و بدونن که شمام به نیاز اونا واسه تعاملات اجتماعی احترام می گذارید، ” زوج  برونگرا- درونگرا ” می تونه ترکیبی بسیار تکمیلی باشه.

دلیلی نداره درونگرا بودن حتما به معنی زندگی کم هیجان تر و کم جنب و جوش تر باشه. پس، تموم چیزایی رو که شما رو ساخته (خصوصیات درونگرایانه ) در آغوش بگیرین و قبول کنین و اونا رو به دنیا نشون بدید! یادتون باشه، اصالت و واقعی بودن، جذاب و دلپذیره.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

اختصاصی عشق