اگر بی پولی بهت فشار آورده بیا اینجا

به گزارش آلامتو به نقل از بانکی، فهرستی از خواستا و آرزوها داری. خونه، ماشین،ویلا، طلا، موبایل، لپ تاپ و…. به هیچ کدوم نرسیده ای. خیلی مدل بالاو لوکسش رو هم نمی خوای اما خوب دستت به معمولی هاش هم نمی رسه.

هر وقت کسی رو می بینی که فقیراست و دست نیازش به طرف بقیه دراز شده پشتت می لرزه نکنه این آخر و عاقبت من باشه.

شبا خوابت نمی بره بعضی وقتا در فکر آرزوهای دور و دراز دست نیافتنی ات هستی و بعضی وقتا هم دلت به حال خودت می سوزد و تاصبح واسه خودت آبغوره می گیری.

سه راه حل بیشتر پیش روتو نیس.

۱. راه حل اول دزدیه

بله شغل غیر شرافتمندانه و پردرآمد دزدی که خطر بالایی داره و درآمدش هر چند کلان هم باشدا از گلوی خیلی از ماه ها بالانمی رود حتی با شصت تا پپسی!

۲. راه حل دوم خود کشی

اقدام غیورمندانه! ابلهانه و سبکسرانه بعدی که میتونی بکنی اینه که خودت حضرت ملک الموت رو دعوت کنی تا به استقبالت بیاد.

بعدش چی می شه و به کجا می رسی دیگه پای خودت ما بی خبریم می گن خیلی ترسناک هستش وقتی با خودکشی می ری اون ور!!

۳. راه حل آخرتغییر نگرشه

بله میتونی نگرشت رو تغییر بدهی وبه جای زانوی غم به بغل گرفتن بر لذت تمرکز کنی .درواقع هدف این فوت وفن اینه که شما با دقیق شدن و فوکوس کردن بر لذت مشکل و غصه بی پولی رو به حاشیه برونین و از شرش خلاص شید. البته این به معنی این نیس که واسه کسب پول و بهبود وضع زندگی تون هیچ تلاشی نکنین بلکه منظور اون هستش که تلاش کنین از رنجا کم کنین.

واسه اینکه در زندگی تون لذت ببرین باید بیاموزید که راضی باشین، بدونین که چیزایی که دارین واسه برآوردن نیازای اولیه زندگی تون بسه سقفی که زیر اون بخوابین، غذایی که بخورین، دوستائی که با اونا دوستی کنین و…

وقتی این کار رو آموختید می تونین بیشتر فکر کنین چه بسیار چیزایی که روزی حسرت و آرزوی داشتنشون رو داشتین اما به دست آوردنشان هیچ شادی براتون به ارمغان نیاورده و بیشترین اندازه بعد از چند روز از دست رفته چیزی که به شما آرامش و شادی میده.

وقتی به بعضی از ترس هامون مثل:پول، مرگ،تنهایی و… عمیق فکر کنیم در پیدا می کنیم که اونا خیلی هم ترس آور نیستن ترسشون بیشتر مارا می ترسونه.

بی پولی چیه کسی که چه قدر پول داشته باشه بی پول نیس؟

۱ هزار تومن

۱۰هزار تومن

۱۰۰هزار تومن

۱میلیون تومن

۱۰ میلیون

۱۰۰ میلیون

یه میلیارد

و….

بی پولی حالتی نسبیه که در شرایط و زمانای جور واجور فرق داره. پس شاید درحالی که شما خود رو بی پول میدونید خیلیا باشن که حسرت ثروت شما رو می خورن.