اگر بعد از جراحی بینی عطسه مان گرفت چه کنیم؟

یکی از ترسای بیماران بعد از جراحی زیبایی بینی عطسه و سرفه س. این افراد سوال می کنن که عطسه و سرفه بعد از جراحی بینی ممکنه نتیجه جراحی رو خراب کنه؟

این سوال از پرسشای تکراری هستن که مرتب بوسیله خواهندگان جراحی بینی سوال می شه. در جواب به این سوال باید گفت که عطسه و سرفه بعد از جراحی بینی، هیچ مشکلی واسه جراحی ایجاد نمی کنه.

خطر عطسه یا سرفه بعد از جراحی بینی چیه؟

بهتره که در ۱ یا ۲ ماه بعد از جراحی بینی که هنوز بافتای بینی استواری لازم رو پیدا نکرده ان، موقعی که عطسه یا سرفه می کنن، جلوی دهن رو نگیرند. چون فشار هوا که می خواد از ریه خارج شه و وارد فضای بیرون شه از دهن خارج می شه. اگه جلوی دهن گرفته شه فشار شدیدی که ریه واسه خارج سازی مواد به مزاحم از ریه و دستگاه تنفسی بوجود میاره، مجبوره از راه بینی خارج شه. پس ممکنه باعث خونریزی بینی شه. یعنی بافتایی که بخیه خورده ان ممکنه پاره شده و دچار خونریزی شن. البته این موضوع روی نتیجه کلی جراحی بینی تاثیر مهمی نمی ذاره. اما ممکنه فرد دچار خونریزی از بینی شه.

با دهن باز عطسه یا سرفه کنین

پیشنهاد می شه که ۱ الی ۲ ماه بعد از جراحی موقعی که میخوان عطسه یا سرفه بکنن، با دهن باز این کار رو بکنن تا فشار اصلی از راه دهن خارج شه و هیچ فشاری روی بینی نیاد. در این صورت هیچ مشکلی بوجود نمیاد.

آلرژی یا آلرژی فصلی و حساسیت، منعی واسه انجام جراحی بینی و جراحی پلاستیک صورت به حساب نمیاد و با دارو کنترل می شه.

esm 51

اسمرالدا از لحظه ای که چشمش رو در اتاق عمل باز کرد میگه.

کایرا قبل و بعد از عمل

نتیجه جراحی بینی کایرا سه ماه بعد از عمل در کنار عکس قبل از عمل اون. همونطور که می بینین، قوز بینی ورداشته شده و برجستگی زیادتر از اندازه نوک بینی رفع گردیده. هم اینکه یه قوس قشنگتر روی بینی ایجاد شده.

face surgeries

جراحی پلاستیک (لیفت صورت، لیفت ابرو، جراحی پلک) و پروتز چانه همزمان با انجام جراحی بینی قابل انجامه.

امتیازات و مشکلات روش های جور واجور کاشت و پیوند مو

تفاوتای عمل کوچیک کردن و لیفت سینه