اولین گوگل فارسی ایران با دامنه فارسی

اولین گوگل فارسی ایران با دامنه فارسی

net.گوگل

تا حالا نام گوگل فارسی، اولین و بزرگترین آگهی نامه فارسی رو شنیدین؟

تا حالا نام گوگل فارسی، اولین و بزرگترین آگهی نامه فارسی رو شنیدین؟

با گوگل فارسی آشنایی دارین؟ می دونین سایت گوگل فارسی اولین آگهی نامه فارسی با دامنه فارسیه؟

از سالیان دور نیاز به یه سایت آگهی فارسی با دامنه فارسی، ما رو بر اون داشت تا سایت گوگل فارسی رو راه اندازی کنیم و شما عزیزان در محیطی امن و فارسی بتونین آگهیای خود رو واسه بازدید دیگه هموطنان به نمایش گذاشته و همدیگه رو از کار و کاسبی خود باخبر کنین.

شما عزیزان می تونین با ایجاد یه حساب کاربری در سایت و ثبت نام، آگهی مورد نظر خود رو در مورد کار و کاسبی تون ارسال کرده و با وارد کردن مشخصات کامل بقیه رو بیشتر با حرفه خود آشنا کنین.

یکی از امتیازات سایت گوگل فارسی (net.گوگل) ایجاد بستری مناسب هم واسه کار و کاسبی و هم واسه مخاطبین بیشتر. در گوگل فارسی می تونین هم شغل خود مثل فروشگاه، مغازه، شرکت و یا …. ثبت کرده و یا اگه اجناس نو و یا دست دومی دارین در برابر دید کاربران بذارین.

سایت گوگل فارسی ، به عنوان اولین گوگل فارسی آماده ثبت آگهی ، آگهی رایگان ، نیازمندیها ، مشاغل و درج هرگونه تبلیغات اینترنتیه. شما عزیزان می تونین در هر حرفه و شغلی که فعالیت دارین آگهی بفرستین.

در مورد اطلاعات کامل در مورد چگونگی ثبت آگهی می تونین به قسمت قوانین و شرایط ثبت آگهی مراجعه کنین.

تیم سایت آگهی گوگل فارسی همیشه تلاش می کنه تا رضایت شما آگهی دهندگان محترم رو جفت و جور کنه، از این رو خواهشمنده کلیه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود رو به ایمیل سایت گول فارسی به نشانی:  [email protected]  بفرستین.

در آخر مدیریت و کلیه پرسنل سایت گوگل فارسی از شما هموطنان عزیز که ما رو مورد لطف خود قرار داده و با ارسال آگهی افتخار همکاری داشته ایم، سپاسگزاری می کنه.

چگونگی فرستادن آگهی و ثبت نام:

شما کاربران گرامی می تونین در صفحه اصلی سایت گوگل فارسی با کلیک روی ارسال آگهی یا ثبت نام وارد اولین مرحله ثبت نام شده و با ایجاد یه حساب کاربری آگهی مورد نظر خود رو ثبت کنین.

به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین با گذاشتن برچسب داخل آگهی در جستجوگر گوگل بهتر دیده میشین. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین برچسبها رو با گاما (ویرگول خارجی) و بدون فاصله جدا کنین. مانند: زمین,فروش زمین,زمین تجاری

*** بروز رسانی آگهی ***

طبیعتا با ارسال آگهیای دیگه بعد از آگهی شما، آگهیای ارسالی شما در رتبه پایین تر قرار می گیره، با کلیک روی افزونه نردبون در صفحه من می تونین آگهی خود رو دوباره به اول صفحه آگهیا و یا قسمت آگهیای مربوطه بفرستین و یا با خاص کردن، آگهی خود رو بمدت یکماه در قسمت فوری بذارین.

اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین بخاطر داشته باشین آگهیایی که ضد اخلاقی بوده و شئونات و قوانین کشور ایران رو رعایت ننمایند تایید نمی شن.

نشانی سایت:   net.گوگل

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟