اولین هدیه‌ازدواج فرزادحسنی و آزاده نامداری /عکس

0 Comments

فرزاد حسنی و آزاده نامداری که پنجشنبه گذشته در جماران به عقد همدیگه درآمدند اولین هدیه ازدواجشون رو از نوه امام گرفتن. سید حسن خمینی که خطبه عقد این زوج مجری رو می خواند دیوان اشعار امام رو امضا و به عنوان هدیه عقد به اونا اهدا کرد.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: فرزاد حسنی و آزاده نامداری حدود یه ماه و نیم قبل خبر ازدواجشون رو اعلام کرده بودن ششم تیرماه در جماران حاضر شدن تا سید حسن خمینی خطبه عقدشان رو جاری کنه. در این مراسم، سیدحسن خمینی وکالت آزاده نامداری رو بردوش داشت و حاج آقا رحمانی وکیل فرزاد حسنی بود.

سید حسن خمینی واسه فرزاد حسنی و آزاده نامداری این طور دعا کرد: «انشالله که خدا این ازدواج رو واسه این دو جوون امروز ما مبارک گردونه و درهای رحمت و خیر و برکت خود رو به روی این خونواده تازه بوجود اومده باز کنه. انشالله خدا دلای این دو جوون رو روز به روز به هم با محبت تر بذاره و صفا و صمیمیت رو بزرگ ترین سرمایه زندگی آقا فرزاد و آزاده خانوم کنه. انشالله خدا محبت پیامبر (ص) و اهل بیتش رو سرمایه همیشگی این خونواده گردونه و این ازدواج رو باعث اتمام رحمت، اکمال نعمت و وسعت رزق بذاره. انشالله خدا بچه صالحی بهش عطا کنه که نور چشم خود و خونواده هاشون باشه و سربازان خوبی واسه امام زمان باشن. امیدوارم این ازدواج طولانی و هم اینکه زندگی همراه با خلوص نصیب شون کنه.»

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *