اولین زن سعودی که خواننده رپ شد! + عکس

0 Comments

رژیم عربستان سعودی که خود رو یه رژیم سلفی یا به اصطلاح وهابی معرفی می کنه، مدعیه که پیروان فرقه وهابیت مسلمانان واقعی هستن و دیگه مسلمانان از راه درست و صراط مستقیم منحرف شده ان.

 

 

 

اما بعضی وقتا اخبار و یا گزارشاتی از گوشه و کنار عربستان منتشر می شه که حقیقت و چهره واقعی این فرقه رو نمایان می کنه. ظهور اولین زن سعودی که خواننده رپ شده، نمونه ای مثل این اخباره.

 

گفته می شه مسابقه ای با عنوان Arabs Got Talent در حال برگزار شدن در جهان عربه. در جدید ترین قسمت این مسابقه که شب گذشته از شبکه های ماهواره ای عرب زبون پخش شد، زنی سعودی بنام «می منضور» روی صحنه اومد و خود رو اولین زن خواننده رپ در کشورش معرفی کرد.

 

 

ایشون ۲۱ ساله و ساکن کشور مصره و تو یه دانشکده موزیک در قاهره موسیقی و خوانندگی رو آموخته. اون اولین آهنگ خود با عنوان «مال» رو خواند و در اون از اثر مال بر زندگی افراد و هم علاقه مردم به مال و ثروت صحبت کرد.

می تونیم بگیم ظهور اولین زن سعودی خواننده رپ تعجب افکار عمومی جهان عرب و مخصوصا عربستان سعودی رو برانگیخته اما تا بدین لحظه هیچ عکس العمل یا اعتراضی از طرف شیوخ و مفتیان وهابی رو تماشاگر نبوده ایم.

زن رپر زن رپرعرب زن سعودی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *