اولین تصاویر از مجموعه تلویزیونی «ویلای من» ساخته مهران مدیری

0 Comments

 به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تا حالا حدود ۲۰ درصد از کار تصویربرداری مجموعه جدید «ویلای من» به پایان رسیده و گروه در لوکیشن اصلی سریال که ویلایی در منطقه ازگل تهران بود، کار رو ادامه میدن.این سریال به زودی در شبکه نمایش خونگی پخش می شه.

طبق این گزارش، این مجموعه قراره با  دوبله کردی و ترکی  و  دو زیرنویس عربی و انگلیسی در بازار منتشر شه.

اسامی بازیگران این مجموعه در عنوان بندی این سریال به ترتیب حروف الفبا اینجور اومده: سیامک انصاری، برزو با ارزش، کمند امیر سلیمانی، رابعه اسکویی، امیرکاوه آهنین جون، بهار با ارزش، افسانه چهره آزاد، پانته آ راهنمایی، ماندانا سوری، الیکا عبدالرزاقی، رضا فیض نوروزی، مهدی فقیه، محسن قاضی مرادی، هادی کاظمی، مریم کاویانی، علی لک پوریان، عارف لرستانی، مهران مدیری، شبنم مقدمی، علیرضا محمدی، نگین معتضدی، دریا مرادی دشت، غلامرضا نیکخواه، علی برقی و مهرداد مسعودنیا.

قبل از این در خبرها حضور آتنه فقیه نصیری و حسن پورشیرازی در این سریال اعلام شده بود که حضور اونا تا اطلاع ثانوی منتفیه.

فیلمنامه این سریال رو خشایار الوند و امیرمهدی ژوله در دست نوشتن دارن و مهران مدیری واسه اولین بار در این سریال طراحی صحنه و لباس رو هم رو دوش داره.

داستان ویلای من درباره پیرمردی ۹۰ ساله و پولداره که قراره به زودی فوت کنه. ایشون هشت بچه داره و بچه هاش که تعدادی از اونا در بیرون مرز کشور هستن، میخوان انگار بر سر پیرمرد کلاه بذارن و سرمایه اونو بالا بکشن. این وسط یکی از فرزندان که در ایران کارمند بانکه و پسر خوب خونواده هستش با بقیه خواهران و برادران همراه نمی شه و حتی پدر رو هم در این راه کمک می کنه.

مهران مدیری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *