اهمیت سالن زیبایی در مراسم عروسی

سالن زیبایی

بی شک عروسی یکی از مهم ترین روزا واسه خانوم ها حساب می شه. خانوم ها در روز عروسی شون دوست دارن که قشنگتر به نظر برسن. چگونگی آرایش و کیفیت لوازم آرایشی به کار گرفته شده در زیبایی خانوم ها تاثیر زیادی می گذارد. آرایش روز عروسی باید طوری باشه از صبح تا اتمام جشن عروسی و واسه عکسبرداری روی صورت عروس ثابت بمونه. اینطوری یکی از اصلی ترین رقابت هایی که خانوم ها در روز عروسی با اون مواجه هستن انتخاب سالن زیبایی با کیفیته.

خدمات سالن زیبایی واسه عروس

بیشتر سالن های زیبایی خود رو عروس سرا هم معرفی می کنن. عروس سرا به این معنیه که با بهره گیری از آرایشگران با تجربه خدمات آرایش عروس رو انجام میدن که کیفیت و چگونگی انجام اون با دیگه خدمات آرایشی کمی فرق داره.

پکیج خدماتی عروس شامل چه مواردیه

هزینه خدمات زیبایی که آرایشگاه ها واسه عروس انجام میدن بسیار بالاتر از خدمات معمولی اون ها می باشه؛ چون که آرایشگران در سالن ها زیبایی مدت زمان زیادی رو به عروس خانوم ها اختصاص میدن. در بیشتر سالن های زیبایی خدمات پیکج عروس به سه دسته تقسیم می شه.

پکیج یه عروس

پکیج یه شامل خدمات آرایشی پایه س که واسه همه مشتریان انجام می شه. این خدمات باعث شفاف تر شدن چهره می شن اصلاح صورت، کوتاهی مو، رنگ مو، طراحی ابرو و طراحی ناخن ها.

پکیج دو عروس

این پکیج هم همه خدمات قسمت اول رو شامل می شه و واسه قشنگ تر شدن عروس، خدمات پاکسازی، لایه ورداری و ماسک گذاری پوست رو هم انجام میدن. در پکیج دو خدمات عروسی گریم سینمایی و تخصصی با به کار گیری لوازم آرایشی با کیفیت رو هم ارائه میدن. هم اینکه در این پکیج صاف کردن مو، کراتینه مو، رنگ کردن مو به صورت ترکیبی در روز قبل از عروسی واسه آماده سازی عروس هم انجام می شه. طراحی ناخن طبیعی، کاشت ناخن مصنوعی، مانیکور، پدیکور و مشاوره واسه لیزر موهای زائد از دیگر خدمات پکیج آرایشی دو می باشن.

پکیج سه عروس یا خدمات VIP

در پکیج سه علاوه بر خدمات دو بخش قبلی، بیشتر روی موهای عروس کار می شه. آرایشگر در روزای قبل از عروسی از فرد می خواهد تا به سالن زیبایی بیاد و مدل مو و رنگ موی خود رو متناسب با لباس عروس انتخاب  کنه. در پیکج سه سالن زیبایی وقتی رو واسه ارائه مشاوره به عروس اختصاص می دهد و مدل موی اون رو متناسب با ژورنال های جدید آرایشی انتخاب می کنه. هم اینکه بیشتر سالن های زیبایی در پکیج سه از بخشی ایشون آی پی واسه عروس بهره می گیرند. یعنی خدمات زیبایی اون رو از دیگر مشتریان جدا انجام میدن. از طرفی بعضی از سالن های زیبایی واسه تکمیل پیج خدمات سه خود، واسه ساقدوش و یا فردی دیگه از بستگان عروس خدمات زیبایی رو رایگان انجام داده و یا تخفیف بیشتری میدن.

نکاتی که باید واسه انتخاب سالن زیبایی عروسی در نظر بگیرین

 سالن زیبایی

هزینه و اندازه بودجه

اندازه کیفیت و خدماتی که سالن های زیبایی انجام میدن رابطه مستقیمی با بودجه ای داره که می خواهید در روز عروسی هزینه کنین. هر چی اندازه مبلغی که به سالن زیبایی پرداخت می کنین بیشتر باشه از خدمات بیشتر و با کیفیت تری بهره مند میشین.

تجربه آرایشگر

از اون جایی که خدمات آرایشی عروسی بسیار حساسه. تجربه آرایشگر در مورد چگونگی آرایش و میکاپ کردن عروس اهمیت زیادی داره. آرایشگر قبل از انجام خدمات آرایشی باید فرم صورت و رنگ پوست عروس رو تشخیص بده و بعد متناسب با اون ها خدمات آرایشی رو انجام بده. هم اینکه تجربه آرایشگر واسه ارائه مشاوره به عروس درباره ی خدمات آرایشی در روز عروسی اهمیت زیادی داره.

تست گریم

یکی دیگه از گزینه های انتخاب سالن زیبایی عروسی، تست کردن آرایش تو یه هفته یا یده روز قبل از عروسیه. هر چند بعضی از سالن های زیبایی واسه انجام تست خدمات، هزینه ای جداگونه دریافت می کنن؛ اما ارزش اون رو داره که از خدمات با کیفیت برخوردارشوید.

سالن زیبایی

مشاهده نمونه کار

سالن هایی زیبایی با تجربه، خدمات آرایش عروس زیادی رو انجام داده ان. هم اینکه بعضی از آرایشگاه ها روزهایی رو واسه ارائه نمونه کار و دیدن عروس مشخص می کنن. با مراجعه در این روزا به سالن زیبایی تا حدودی می تونید از چگونگی خدمات و کیفیت اون ها با خبر شید. هم اینکه می تونید از دیگر مشتریان درباره کار سالن زیبایی و اندازه رضایت اون ها پرس و جو کنین. این کار نه فقط هزینه کمتری واسه شما داره؛ بلکه اطلاعات شما رو هم درباره خدمات سالن های زیبایی افزایش می دهد.

این مقاله بوسیله واحد محتوای سایت ایرانگان تولید شده و هرگونه کپی ورداری از اون با ذکر منبع بلامانعه.

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

چیجوری با آرایش جوون شیم؟