انواع هواپیمای بدون سرنشین / عکس

هواپیماهای بدون سرنشین از هر نوع و شکل در همه جای دنیا دیده و استفاده می شه؛ این هواپیماها اول واسه منطقه های نظامی ساخته شد اما الان در زندگی روزمره ما کم و بیش وجود دارن و در هر زمینه ای دارن کار می کنن مثلا در مناطق نظامی، امداد، کشاورزی، مربی در خدمت جهان در اومده ان.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین مربی

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین امداد – این هواپیمای بدون سرنشین بوسیله شرکت آلمانی که تشکیل شده از یه برنامه کاربردی واسه گوشی های هوشمنده و واسه جلوگیری از حوادث کشنده طراحی شده و در صورت ضرورت به صورت خودکار بوسیله یه تماشاگر عینی فعال شده و وارد صحنه می شه؛ از پایگاه خود تا فاصله ۱۰ کیلومتر با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت حرکت می کنه.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین تجاری- «این کیک» یه هواپیمای بدون سرنشین نانوایی صنعتی واقع در شانگهایه.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین حمل و نقل – سرویس ساده واسه تحویل کتاب، مواد غذایی و داروئه مثلا در دور افتاده ترین مناطق کشور دارو می فرستد.

این پروژه در کالیفرنیا در سال ۲۰۱۱ راه اندازی و پیشرفت داده شده؛ این هواپیمای بدون سرنشین جدا قادر به پرکردن انرژی از راه شبکه شارژ خورشیدیه.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین راهنما – کارکرد اصلی اون هدایت بازدیدکنندگانه و بوسیله نرم افزار گوشی های هوشمند با دادن کد از منطقه ای که در اون هستین واسه راهنمایی راه کمک می کنه.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین واسه تشخیص آتیش سوزی – سامارا بوسیله دکتر «پل پوندز» از دانشگاه کوئینزلند در استرالیا طراحی شده و حسگرهای اون قادر به تشخیص آتیش سوزی و اخطار به مرکز کنترل هستن.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین واسه ترسوندن غازها – در شهر اوتاوا به دلیل آلودگی به وجود اومده بوسیله فضولات پرندگان در سواحل پتری این هواپیما طراحی شده و این هواپیما رو طراحی کرده ان که از اومدن غازها جلوگیری کنن.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین عکاس – یه هواپیمای سوئدی متخصص در عکاسی هوایی بوسیله یه لپ تاپ و دو دوربین و اتصال به وای فای و یه کلاه می تونه تصاویر هوایی بندازه.

هواپیماهای بدون سرنشینهواپیمای بدون سرنشین دارو رسان– این هواپیما داخل شهر دارو رو در مدت نیم ساعت تحویل می دهد.

هواپیماهای بدون سرنشین 

هواپیمای بدون سرنشین واسه تحویل کتاب های درسی – استرالیا اولین کشوریه که در سال ۲۰۰۲ از هواپیمای بدون سرنشین واسه مقاصد غیر نظامی و تجاری استفاده می کرده و الان مبادرت به ارسال کتاب های درسی در دانشگاه سیدنی بوسیله هواپیماهای بدون سرنشین کرده.

هواپیماهای بدون سرنشین 

هواپیمای بدون سرنشین واسه همه – این هواپیمای بدون سرنشین کاغذی بوسیله تلفن های هوشمند استفاده می شه و شامل ماژول پاورآپ ۳.۰، پنج ورق کاغذ و یه باتریه و سریع شارژ می شه.