انواع بیمه عمر

واسه خرید بهترین بیمه عمر اول باید با شکل های جور واجور بیمه عمر آشنا شد.

بیمه عمر خطر فوت : بیمه عمریه که در اون بیمه گر تعهد می کنه در ازای پرداخت حق بیمه بوسیله بیمه گذار، در صورت فوت بیمه شده در مدت بیمه، مبلغ بیمه رو به ذی نفع مندرج در بیمه نامه پرداخت کنه.

بیمه عمر به شرط زندگی : بیمه عمریه که در اون بیمه گر تعهد می کنه در ازای پرداخت حق بیمه بوسیله بیمه گذار، در صورت زنده بودن بیمه شده در آخر مدت بیمه، مبلغ بیمه رو به ذی نفع مندرج در بیمه نامه پرداخت کنه.

بیمه عمر

بیمه عمر جداسازی نشده : بیمه عمریه که در اون بیمه گر تعهد می کنه در ازای پرداخت حق بیمه بوسیله بیمه گذار در صورت فوت بیمه شده در مدت بیمه و یا زنده بودن ایشون در آخر مدت بیمه، مبلغ بیمه رو به ذی نفع مندرج در بیمه نامه پرداخت کنه.

بیمه عمر مستمری : بیمه عمریه که در اون بیمه گر تعهد می کنه در ازای پرداخت حق بیمه بوسیله بیمه گذار، مبلغ بیمه رو به صورت مستمری تا یه مدت مشخص و یا در زمان زندگی بیمه شده، به ذی نفع مندرج در بیمه نامه بپردازه.

امتیازات سرمایه گذاری در بیمه عمر و سرمایه گذاری

بهترین بیمه عمر، بیمه عمری هست که سود خوبی به شما پرداخت کنه:

دریافت سود تضمینی بیمه عمر

بیشترین حد اندازه سود تضمینی واسه دو سال اول مدت اعتبار بیمه نامه ۱۶ درصد، واسه دو سال بعد ۱۳ درصد و واسه دوره مازاد بر چهار سال اول اون ۱۰ درصد تعیین می شه.

اندازه سود اشاره شده، علی الحساب بوده و سود حاصل از مشارکت در منافع موضوع این آیین نامه هم به اون اضافه می شه.

دریافت سود مشارکت در منافع بیمه عمر

یکی دیگه از امتیازات بیمه عمر ، اینه که شما در سرمایه گذاریای انجام شده بوسیله شرکت از محل حق بیمه های عمر شما سهیم هستین؛ این در حالیه که در بانک به این صورت نیس. بانک نمی تونه شما رو در سرمایه گذاریای خودش سهیم کرده و درصد بالاتر از قرارداد توافق شده به شما پرداخت کنه.

دریافت وام بدون ضامن بیمه عمر

یکی از امتیازات این بیمه نامه دریافت وام بدون هیچ تشریفات اداری و ضامنه. از پایان سال دوم می تونین تا %۹۰ از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه رو وام دریافت کنین.

دریافت سود خالص سرمایه گذاری در بیمه عمر

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارضه و همه اون واسه شماس.

سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و هم باز پرداخت نداره، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاریه و واسه موارد جور واجور می تونین ازش استفاده کنین.

پوششای بیمه ای در بیمه عمر و آتیه

بهترین بیمه عمر ، بیمه عمری هست که بتونه پشتیبان خوبی در زمان نیاز شما باشه:

پوشش فوت به وجود اومده بوسیله حادثه در بیمه نامه عمر

این پوشش به افراد ۱۲ الی ۷۰ ساله تعلق میگیره. در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه، سرمایه فوت بیمه عمر می تونه تا سه برابر زیاد شه.

پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر

این پوشش به افراد ۱۵ الی ۶۰ ساله ای که شاغل هستن تعلق میگیره.

در صورت از کار افتادگی دائم و کامل بیمه شده (که دست کم تا یکسال ادامه داشته باشه) تا قبل از سن ۶۰ سالگی، شرکت بیمه پاسارگاد معتقد می شه حق بیمه عمر و تامین آتیه رو (بدون حق بیمه پوششای تکمیلی) تا آخر مدت قید شده درقرارداد بیمه تقبل کنه .

پوشش بیمه بیماریای خاص در بیمه عمر

این پوشش به افراد ۱۲ الی ۶۰ ساله تعلق میگیره و این پوشش بیمه شده رو در برابر پنج مریضی خاص بیمه کرده و یه تیکه از هزینه های درمانی رو بیشترین حد تا سقف ۱.۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال متقبل خواهد گردید. این بیماریا عبارتند از: سکته قلبی – سکته مغزی – سرطان – پیوند اعضاء اصلی بدن – جراحی قلب باز (کرونر) (اینجا رو بخونین)

ویژگی بیمه عمر و پس انداز

تضمین سود سرمایه گذاری در دراز مدت

امکان بازخرید بیمه نامه واسه بیمه گذار

امکان برداشت بیمه گذار از محل اندخته بیمه عمر

امکان پرداخت وام به بیمه گذار از محل اندوخته بیمه نامه بدون نیاز به ضامن با در نظر گرفتن سوابق بیمه (وقتی شخصی بخواد از بانک وام دریافت کنه حتما نیاز به دو ضامن معتبر داره اگر در این بیمه نامه بدون نیاز به ضامن امکان اخذ وام واسه فرد بیمه گذار هست)

امکان دریافت سرمایه بیمه در آخر مدت بیمه نامه به طور یه جا بوسیله بیمه گذار (یعنی از محل اندوختهای حق بیمه سرمایه ای تشکیل می شه که در آخر مدت بیمه نامه به صورت یه جا به بیمه گذار پرداخت می شه که سرمایه گذاری حساب می شه)

امکان افزایش سرمایه بیمه واسه رفع اثرات تورم و جبران کاهش قدرت خرید بیمه گذار

امکان پرداخت حق بیمه به صورت یه جا و اقساطی در این بیمه نامه

پرداخت سود مشارکت در منافع شرکت بیمه

جبران اقساط حق بیمه های معوق از راه اندوخته بیمه گذار در شرکت بیمه (یعنی وقتی که فردی از بانک وام میگیره در صورت نبود پرداخت اقساط در سررسید جریمه به ایشون تعلق میگیره اما در بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه به این شکل نیس و در صورت تعویق در پرداخت اقساط، شرکت بیمه از محل اندوخته این اقساط رو پرداخت می کنه).

بیمه عمر مشمول قانون مالیات بر ارث هم نمی شه.

در شکل های جور واجور بیمه های عمر به جز در بیمه های جداسازی نشده خطر فوت و تشکیل سرمایه که دارای ارزش بازخرید شده باشه هر گاه بیمه گذار از پرداخت اقساط بعدی دوری کنه بیمه نامه با رعایت اندازه های مقرر و بدون احتساب کارمزد، تبدیل به بیمه نامه با سرمایه مخفف می شه.

در صورت مخفف شدن بیمه نامه، پوششا و شرایط اون فسخ نمی شه بلکه تنها تغییر پیدا میکنه یعنی وقتی بیمه گذار نخواد یا نتونه به پرداخت حق بیمه ادامه بده و در عین حال مایل نباشه به قرارداد خود پایان بخشه از بیمه گر درخواست میکنه قراردادش مخفف شه.

پس در صورت تحقق ریسکای مورد نظر در بین یا در انتهای مدت بیمه ، سرمایه یا اندوخته مخفف شده رو دریافت می کنه.

بهترین سایت واسه مشاوره خرید بیمه عمر الان سایت بیدبرگه که با دارا بودن مشاوران متخصص در سراسر ایران می تونه یه مشاوره کامل رو در مورد بیمه به شما ارائه کنه.

بعضی امتیازات دریافت مشاوره از بیدبرگ:

دریافت مشاوره از متخصص با سابقه

دریافت مشاوره در اسرع وقت

تضمین رضایت از مشاوره

واسه دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه عمر می تونین روی این لینک کلیک کنین.

چیجوری یه سرمایه گذار خوب پیدا کنیم؟

چیجوری سرمایه گذاری در بورس رو شروع کنیم؟