انهدام باند سارقان خودروی در پوشش یدک کش امدادخودرو

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۳ عضو یه باند حرفه ای سرقت خودرو خبر داد که در پوشش یدک کش امداد خودرو مبادرت به سرقت می کردن.

سردارکشوری درتشریح این خبر با بیان اینکه روز گذشته به دنبال اعلام مرکز فوریتای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یه فقره سرقت خودرو در یکی از میادین اصلی شهر کرمانشاه، بدون این دست اون دست کردن اکیپی از ماموران کلانتری ۲۰ این کلانشهر واسه بررسی موضوع به محل اعزام شدن، گفت: ماموران پس از حضور در محل و در بررسیای خود به این نتیجه رسیدن یه دستگاه سواری پژو ۴۰۵ واسه یکی از شهروندان به سرقت رفته که در همین زمینه ماموران خیلی سریع اقدامات خود رو واسه کشف موضوع شروع کردن.

ایشون اضافه کرد: ماموران در بررسیای خود به این نتیجه رسیدن یکی از اماکن نزدیک به محل سرقت مجهز به دوربین مدار بسته س که پس از اخذ مجوزهای لازم فیلم دوربین بازبینی شده و مشخص شد خودرو بوسیله یه دستگاه نیسان یدک کش با آرم یکی از شرکتای امداد خودرو حمل و به سرقت رفته.

کشوری با بیان اینکه در این رابطه ماموران کلانتری ۲۰ کرمانشاه تونستن، هویت مالک خودرو یدک کش رو شناسایی و تو یه قرار ظاهری در مرکز شهر کرمانشاه دستگیرکنند گفت: با اعترافات متهم دستگیر شده واطلاعات کسب شده از متهم ۲ ، همدست ایشون که دارای چندین فقره سابقه کیفری بود هم شناسایی شده و در ۲ عملیات جداگونه در شهر کرمانشاه دستگیر شدن.

کشوری با بیان اینکه در بازرسیای بعمل اومده از مخفیگاه متهمان خودرو پژو ۴۰۵ مسروقه، تعداد ۱۲ قطعه پلاک خودرو و موتور سیکلت، یه قبضه اسلحه غیرمجاز و یه حقه وافور کشف و ضبط شد، گفت: با دستور مقام قضایی متهم اصلی پرونده با قرار یه میلیارد ریال و ۲ همدست ایشون هم با قرارهای ۸۰۰ میلیون ریالی واسه تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس آگاهی استان شدن.