انفجار کارخانه رنگ‌ در اندیشه شهریار

حسین نورانی در گفت وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه ساعتی پیش وقوع انفجاری در منطقه اندیشه در شهریار به امدادگران این سازمان گزارش شد، گفت: امدادگران با حضور در صحنه حادثه به این نتیجه رسیدن که یه کارخانه رنگ پس از انفجار دچار آتیش سوزی شد.

ایشون با بیان اینکه با در نظر گرفتن وسعت زیاد تخریب و آوار زیاد تیم های سگ های زنده یاب به محل حادثه اعزام شدن، گفت: دو تیم از سگ های زنده یاب، دستگاه های زنده یاب و دو تیم از امدادگران این سازمان واسه پوشش امدادی و هم اینکه زندونی شدگان به زیرآوار اعزام شدن.

نورانی با اشاره به وسعت زیاد تخریب این کارخانه رنگ گفت: تا الان براساس گزارش های اعلامی، چهار تن دچار مجروحیت شدن.

مرگ دو تن در انفجار در کارخانه رنگ

هم اینکه سرهنگ افضل گلزاری، جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران، دراین باره به ایسنا گفت: براساس آخرین گزارش های دریافتی دو تن در جریان این حادثه زخمی شده ان.

ایشون با بیان اینکه عوامل انتظامی، آتیش نشانی و بقیه عوامل امدادی در محل گذاشته شدن گفت: این محل یه انبار نگهداری از مواد سازنده رنگه که تو یه باغ قرار گرفته.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران عملیات اطفای آتیش سوزی بوسیله آتیش نشانان بازم ادامه داره و با در نظر گرفتن این که آتیش سوزی دلیل تخریب دیواره های از این مکان شده احتمال افزایش مجروحان یا قربانیان هست.