انفجار دانش آموز عربستانی با سه کمربند در سوریه!

انفجار دانش آموز عربستانی با سه کمربند در سوریه!

شستشوی مغزی موجب ترک تحصیل یه دانش آموز عربستانی و پیوستن ایشون به گروهک تروریستی داعش شد و دیری نپایید که ایشون با ۳ کمربند انفجاری خود رو در نزدیکی یه میدون گازی در استان حمص سوریه منفجر کرد.

این نوجوون عربستانی که ساکن اهل شهر الدمام عربستان و دانش آموز دوره دبیرستان بود، یهو تحصیل رو رها کرد تا به گروهک تروریستی داعش در سوریه ملحق شه.

“فهد الهاجری” واسه تامین هزینه رفتن به سوریه تلاش کرده بود از راه الکترونیکی با عناصر داعش رابطه برقرار کنه که این کار ممکن شده بود.

هاجری پس از رابطه با گروهک تروریستی داعش و جذب شدن در اون با شرکت در دوره های آموزش نظامی فشرده زیر نظر عناصر این گروهک در چند درگیری اونا رو همراهی کرد.

ایشون در اوایل ماه میلادی جاری خود رو با ۳ کمربند انفجاری در ریف شرقی حمص در میان نیروهای ارتش سوریه در ورودی چاه گازی “الشاعر” منفجر کرد که منتهی به تسلط تروریستا بر این چاه شد.

تروریست دیگری موسوم به “ابو عبد الرحمان المطیری” که در حمله تروریستی نامبرده هاجری رو همراهی می کرد و زخمی شده جزئیات این حمله تروریستی رو این جور بازگو می کنه.

“هدف ما از این عملیات انتحاری جفت و جور کردن زمینه واسه حمله (گروه تروریستی) عناصر داعش به چاه گازی الشاعر بود که من و فهد به صورت جداگونه به سمت محل ایست بازرسی چاه نامبرده حرکت کردیم، اما من زخمی شده و به عقب برگشتم.”

“اما در همین بین فهد با نیروهای ارتش سوریه درگیر می شه و وقتی که در میان اونا قرار میگیره خود رو منفجر می کنه که در نتیجه تعداد خیلی از نیروهای ارتش سوریه کشته می شن و راه واسه دیگه عناصر داعش واسه تسلط بر چاه گازی الشاعر باز می کنه.”

ارتش سوریه پنجشنبه گذشته موفق شد چاه گازی نامبرده رو از دست عناصر گروهک تروریستی داعش بازپس بگیره.

خبرنگار شبکه خبری العالم در این مورد گزارش داد: نیروهای ارتش سوریه موفق شدن دوباره کنترل چاه گازی الشاعر و تپه های دور و بر اون رو در ریف شرقی شهر حمص بدست بیاره.

– See more at: http://fa.alalam.ir/news/1647233#sthash.xHPu5oDE.dpuf

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش