انسان موجودات فضایی را در خواب دیده است

آلامتو : از زمان های قدیم دیدن موجودات فضایی و اثبات وجود اونا واسه محققان و محققان یه مسئله کلیدی بوده و همیشه اختلاف نظرهای بسیار زیبادی در این رابطه بین صاحب نظران وجود داشته.

آدم موجودات فضایی رو در خواب دیده

یافته های باحال یه تحقیق در آمریکا نشون میده که رویارویی با بیگانگان فضایی و موجودات فرازمینی زائیده ذهن آدم بوده و در خواب شکل گرفته.

در ده های گذشته خیلی از آدما در نقاط جور واجور دنیا مدعی شدن که با موجودات فرازمینی دیدار کردن.

داستانهایی که این افراد نقل می کنن بسیار جالبه اما به باور محققان “مرکز تحقیقات تجربه خارج از بدن” (Out-Of-Body Experience Research Center) در لس آنجلس، روایتهای مربوط به برخوردهای نزدیک با بیگانگان تنها زائیده ذهن آدم هستن که در خواب بوجود اومده ان.

این محققان به خاطر رسیدن به این یافته های، رفتار ۲۰ داوطلب رو در وقتی که از خواب بیدار می شدن و به سطح هوشیاری کامل ذهنی می رسیدن رصد کردن.

در طول این آزمایشات، داوطلبان یهویی از خواب می پریدند. به گفته این محققان، بیشتر از نصف شرکت کنندگان دست کم یه تجریه کلی یا جزئی فراحسی خروج از بدن داشتن و در آخر تحقیق، از این ۲۰ داوطلب، ۷ نفر (۳۷ درصد) اعلام داشتن که تونسته ان یه تماس چشمی با موجودات فرازمینی داشته باشن.

براساس گزارش space، این محققان توضیح دادن که این تحقیق با هدف تائید فرضیه ای انجام شد که بیان می داره خیلی از ملاقاتهای اسرارآمیز با بیگانگان فضایی در واقع مواردی از رویای واقعی هستن.

این محققان اعلام داشتن: “رویارویی با بیگانگان واقعا محصول خیالات ذهنی ما هستش. وقتی که افراد در طول شب تصور می کنن که با بیگانگان فضایی تماس داشتن واقعا نمی دونن که در خواب مرحله REM هستن و تو یه تجربه فراحسی زندگی می کنن.”

به باور این تیم پژوهشی، در حدود یه میلیون آمریکایی با تجربیاتی مثل این زندگی می کنن.

 

بازنشر : آلامتو

به نقل از : خبرگزاری مهر

noindex