انرژی منفی را از خود دور کنید

حالا خوبیش اینه، راه هایی هست که به آزاد کردن این انرژی از خودمون و کوتاهتر کردن یه وقتی که موجبات ناراحتی ما رو جفت و جور می کنه، کمک می کنه.

 

 

 

 

 

 

تاحالا شده گفتگویی با کسی داشته باشین که یک تا دو روز ناراحت تون کرده باشه؟ شاید کسی تو زندگیتون باشه، مثل رئیستان یا یکی از اعضای خونواده که این اتفاق با اون همیشه تکرار می شه؟ در مکالمات و اتفاقات انرژی رد و بدل می شه و اگه این اتفاق واسه تون افتاده باشه شایدً انرژی منفی دریافت کرده اید. اگه این اتفاق در دفعات جور واجور با بعضی آدمها براتون تکرار شه، این احتمال هست که اون افراد عادت به صادر کردن انرژی منفی دارن و شمام نمی دونین چیجوری باید از شر اون انرژی منفی خلاص شید. مخصوصاً واسه اون دسته از ما که حساس تر هستن رها کردن این انرژی منفی می تونه خیلی سخت باشه.

 

اینکه صبر کنین این انرژی به خودی خود پراکنده شه ممکنه یک تا دو روز طول بکشه اما خیلی بده اگه مدت زمان طولانی بعد از این که کسی به خاطر یه گفتگوی ضعیف یا ناآگاهی کسی چه کلاماً و چه چیزای دیگه ای به جز اینا تاثیر منفی بزاره، اذیت شه. حالا خوبیش اینه، راه هایی هست که به آزاد کردن این انرژی از خودمون و کوتاهتر کردن یه وقتی که موجبات ناراحتی ما رو جفت و جور می کنه، کمک می کنه.

 

۱ – یه راه ساده اون اینه که خیلی راحت خودتون رو تمیز کنین. وقتی معمولاً بقیه این پیشنهاد رو به ما می کنن بیشتر منظورشون از نظر فکریه اما اینکار رو می تونید فیزیکی هم انجام بدین. دست ها، پاها، سر و پشتتون رو با یه برس یا دستمال تمیز کنین انگار که می خواهید یه لایه گرد و خاک از روی بدنتون تمیز کنین. بدون این دست اون دست کردن بعد از این که ابرهای تیره انرژی منفی از روی بدنتون بلند شد، احساس خوبی پیدا می کنین. بهتره این عمل رو در فضای باز و در طبیعت انجام بدین. این روش، روش اولیه س و بقیه روش ها باید به دنبال این انجام شن.

 

۲ – یه فوت وفن دیگه اینه که با عقب دادن شونِه ها، اون رو از شونِه هامون بندازیم. انرژی، مخصوصاً انرژی منفی مثل خشم که وقتی کسی کار بدی در حق تون انجام می دهد ایجاد می شه، معمولاً روی شونِه های شما می نشیند. با چندین بار عقب دادن شونِه ها به تکون خوردن اون انرژی کمک می کنین و وقتی اون انرژی حرکت کنه می تونید اون رو دور بندازید به جای اینکه در جای خود بمونه.

 

۳ – فوت کردن اونم یه راه فیزیکی دیگه ایه که کمکتون می کنه. پس یه نفس عمیق بکشین و هوا رو به سرعت و با قدرت از دهنتون بیرون کنین. این کمک می کنه انرژی منفی از محیط درونیتان بیرون بیاد.

 

۴ – نمک دریایی هم می تونه انرژی منفی رو عوض کنه. یه محلول ساده که از چند قاشق غذاخوری نمک دریایی خوب با چند قاشق روغن نارگیل یا زیتون درست شده می تونه کمک تون کنه. این محلول رو با یه فنجون آب داغ مخلوط کنین تا نمک دریایی در اون حل شه و اون رو به آرومی زیر دوش روی سر و بدنتون بریزین. اون رو چند دقیقه خوب روی پوست سرتون و بدنتون ماساژ بدید و به این روش محلول پاک کننده خونگی خودتون رو ساخته اید. بعد پوستتون احساس فوق العاده ای پیدا می کنه و انرژی منفی قبل به انرژی مثبت تبدیل می شه. خوابیدن در وان با آبی که یه فنجون نمک دریایی در اون ریخته شده هم به ریلکس شدن شما و نابود کردن انرژی منفی کمک می کنه.

 

در این مورد هم مثل مشکلات دیگه بدن، پاکسازی عمیق بدن هم می تونه به درد بخور باشه. این کار مخصوصاً اگه منتشر کننده این انرژی منفی خودتون باشین خیلی موثره چون این احتمال هست که مقدار زیادی انرژی منفی رو در درونتون نگه می دارین. پاکسازی روده و کبد خیلی کمک می کنه چون احساسات ساکن معمولاً در روده جای می گیرند و یه کبد سمی معمولاً زودتر خشم رو احساس می کنه. در واقع، اگه کبدتون تمیز باشه، احساس کردن خشم سخت تر می شه. اما احساسات ساکن می تونن در هر جای بدن رخنه کنن و واسه بیرون آوردن اونا نیاز به پاکسازی عمیق بدنه. 

 

منبع : mardoman.net

 

انرژی منفی