انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟

تابه حال به این فکر کردین که انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی داره؟ ما به شما می گیم که هر انگشت نشونه چیه و چیجوری انداختن انگشتر در انگشتان جور واجور فرق می کنه.

بعضی وقتا، بر خلاف همه تلاشهایی که می کنیم، زندگی به مراد ما پیش نمی ره. این همون وقتیه که بعضی از آدم به سراغ فال و طالع بینی می رن تا به روشی زندگیشون رو رونق بدن.

کف بینی، فال اعداد، تاروت، و مثل این بعضی از راه هایی هستن که متخصصین این رشته ادعا دارن به وضعیت الان افراد کمک می کنه.

یه چیزی که خیلی واسه من باحال بود انگشترهاییه که این متخصصین به افراد پیشنهاد می کنن که بندازن. این انگشترها وقتی با سنگ تولد هرکی ترکیب شه در خیلی از حولوحوش زندگی هر فرد تعادل بوجود میاره.

اما تا حالا این سوال براتون پیش اومده که هر انگشت واسه انداختن انگشتر چه معنا و مفهومی داره؟ انداختن انگشتر تو یه انگشت مخصوصا نشون دهنده یه معنی عمیقه؟ پس اجازه بدین نگاهی به معنی انگشتای جور واجور واسه انداختن انگشتر بندازیم.

معنی انگشتای جور واجور واسه انداختن انگشتر

انگشت شست:

نشون دهنده قدرت اراده در فرده. این انگشت با خودِ داخلی فرد در ارتباطه. وقتی به شما می گن که در انگشت شستتان انگشتری بندازید، به دقت مراقب تغییراتی که تو زندگیتون اتفاق میفته باشین. این انگشتر قدرت اراده شما رو تقویت می کنه.

انگشت اشاره:

نشون دهنده قدرت، رهبری و جاه طلبیه. این انگشت نشون دهنده یه نوع قدرت خاصه. این مسئله به خصوص در قدیما وقتی پادشاهان قوی در انگشت اشاره خود انگشتر مینداختن بیشتر کرد داره. درنتیجه، انداختن انگشتر در این انگشت به شما در این مورد کمک می کنه.

انگشت وسط :

نشون دهنده فردیت و هویت فرده. این انگشت که در وسط قرار گرفته نشون دهنده یه زندگی متعادل و متوزانه. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می کنه زندگی متعادلتری داشته باشین.

انگشت انگشتری انگشت چهارم :

انگشت انگشتری دست چپ به قلب رابطه مستقیم داره. به خاطر همینه که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته می شه. این انگشت هم اینکه نشون دهنده احساسات و خلاقیت در فرده. انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک می کنه در زندگی خود خوشبین تر باشین.

انگشت کوچیک:

نشون دهنده همه چیز در روابط شماس. این انگشت نشون دهنده روابط ما با محیط بیرونه و دقیقاً مخالف شسته که به خودِ داخلی ما اشاره داره.

این انگشت نشون دهنده رفتار ما با دیگرونه. انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک می کنه روابط خود رو تقویت کنین، به خصوص درمورد ازدواج. به ارتقا روابط کاری هم کمک می کنه.

انگشترها در میان بقیه جواهرات اهمیت بیشتری دارن. قبل اینکه تصمیم بگیرین هر انگشتری دستتون کنین، بهتره با یه متخصص درمورد نوع جواهری که می خواین دست کنین صحبت کنین.

این انگشتر، چه یه انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هر انگشتر دیگری باشه، نمیشه زیبایی اونا رو به عنوان جواهرهایی شیک ندیده گرفت.

پس فقط به دلایل باورها و اعتقادات مذهبی نیس که خیلیا انگشتر دست میکنن، این مسئله می تونه جنبه مدگرایی هم داشته باشه. دلیل اون مهم نیس، مهم اینه که انداختن انگشتر به ارتقا وضعیت ظاهر شما کمک می کنه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر