انتقام لودری از خانواده قاتل!

دو راننده لودر در خرمشهر، دوئل مرگباری داشتن و قشون کشی لودری به راه انداختن.

به گزارش ایسنا، روزنامه ایران در ادامه نوشت: این درگیری بین دو جوون در میدون عشایر خرمشهر، یکی از رانندگان لودر رو به کام مرگ فرو برد.

حبیب ۳۰ ساله و مرتضی ۳۳ ساله راننده لودر در شهر خرمشهر، در این شهر به کار پیمانکاری مشغول بودن ولی یه مدت بود که با همدیگه اختلافاتی داشتن و با همدیگه درگیر می شدن. این درگیری به بالاترین درجه خود رسید و پس از دعوا فراوون، مرتضی با تفنگ شکاری خود حبیب رو به قتل رساند و از محل متواری شد.

بازپرس خرمشهر هم گفت: به دنبال این قتل، خونواده قربونی وقتی که فهمیدن که چه شخصی پسرشون رو کشته و از محل جرم فرار کرده، در حرکتی به طور کاملً عجیب و غیرقابل باور، سوار بر چند لودر به خونه بستگان قاتل در منطقه طالقانیه خرمشهر حمله ور شدن.

سیدعلی شفیعی اضافه کرد: این افراد حدود دو ساعت با لودر، چهار خونه بستگان قاتل رو ویرون کردن.

ایشون اضافه کرد: قاتل وقتی که فهمید خونواده قربونی واسه گرفتن انتقام به خونه های بستگانشان حمله ور شده ان واسه اینکه اتفاق بدتری نیفتد خود رو به پلیس جنایی خرمشهر معرفی کرد.

بازپرس شفیعی اعلام کرد: شش تن از کسائی که مبادرت به تخریب خونه بستگان مقتول کردن هم دستگیر و روونه زندان شدن. چهار عضو خونواده قاتل هم هنگام وقوع حادثه خونه خود رو ترک کردن و به هیچ کسی آسیبی وارد نشد.

بازپرس خاص دادسرای خرمشهر اضافه کرد: پرونده واسه بررسی بیشتر در حال رسیدگیه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

ایسنا