انتشار آلبوم “قلب یخی” مازیار فلاحی

مازیار فلاحی خبر داد؛ آلبوم «قلب یخی» با قطعات شنیده نشده اواخر اردیبهشت ۱۳۹۰ منتشر می شه

موسیقی ما- محمد عبداللهی: مازیار فلاحی موسیقی «پروانگی» رو ساخت. این آهنگساز در گفت و گو با موسیقی ما اعلام کرد: «پروانگی» فیلمی سینماییه که قاسم جعفری اونو کارگردانی کرده و قراره در عید فطر اکران عمومی شه…

به گفته ایشون در این فیلم مهدی سلوکی و سعید راد اجرای نقش کردن و دیگه بازیگران اون ایرونی نیستن.

: «پروانگی» در فرانسه و مکه فیلمبرداری شده و فضای خاصی داره. بعه همین دلیل موسیقی خاصی هم می خواد.فلاحی هم اینکه از منتشر کردن آلبوم «قلب یخی» در اواخر اردیبهشت خبر داد و گفت: این آلبوم با ۱۴ قطعه آماده انتشاره. ۵ تا ۷ قطعه از این آلبوم، از موسیقی سریال شبکه خونگی «قلب یخی» است و بقیه اونو تازگیا ساختم که تا کنون کسی اونا رو نشنیده س.

قطعات این آلبوم همه ساخته شدن و ممکنه در آخرین لحظات نام اونا عوض شه. این آلبوم قبل از این ۱۲ قطعه داشت که با اضافه کردن ۲ قطعه دیگه، به ۱۴ قطعه تبدیل شد.

به گفته فلاحی، آوازهای این آلبوم رو به جزدو قطعه که امین بامشاد سروده رو خودش سروده س. ملودیای اونو نیزخودش ساخته و تنظیم قطعات رو هم خود انجام داده. البته تنظیم دو قطعه رو هم پوریا احمدی انجام داده.

ایشون در ادامه خاطر نشون کرد: ضبط، استودیو، میکس و مسترینگ قطعات آلبوم «قلب یخی» رو رامین مظاهری در استودیوی باران انجام داده. جالبه بدونین که همه مراحل ساخت آلبوم فوق، میکس، مسترینگ و… اون انجام شده و واسه دریافت مجوز راهی ارشاد می شه.

این آلبوم از راه شرکت تصویر دنیای هنر به بازار میاد. این خواننده در ادامه گفت: برنامه ریزیایی واسه کنسرت دارم که بعداز انتشار آلبومم اونو عملی می کنم. به گفته فلاحی، کنسرتای آینده ایشون جداگونه خواهد بودولی این بدین معنا نیس که دیگه با گروه «ریزار» کنسرت نداشته باشه.

فلاحی در این باره گفت: قصدم اینه که از این به بعد کنسرت ام جداگونه باشه ولی از اونجا که گروه «ریزار» رو دوست دارم با این گروه هم کنسرتایی رو اجرا می کنم.

مازیار فلاحی در آخر گفت: من با گروه های مختلفی کار کردم اما هنوز گزوه خود رو جمع نکرده ام. به باور من در ایران همه گروه هایی که کنسرت میدن، برابر و یکنواخت بوده و تنوع و تحولی در کار هاشون نیس. من به دنبال ایجاد این تحولات هستم و می خوام کاری کنم که با بقیه فرق داشته باشه.

دوست دارم اتفاقات تازه تری برام بیفته، هم در آلبوم ام و هم در کنسرت ام. البته به دنبال یه چیز عجیب و غریب نیستم، بلکه می خوام متفاوت باشم، همین!

 

جمع آوری: آلامتو