انتخاب هاست و سرور پربازدید از دیتاسنتر مطرح ایران

شرکت روشن کننده هاست با داشتن فضای کلوکیشن اختصاصی در سه دیتاسنتر مطرح ایران که گلچینی از بهترین خدمات رو در دیتاسنتر زیرساخت در دو مرکز امام خمینی و LCT هم اینکه سرویس دهی سرور اختصاصی ایران در دیتاسنتر پارس آنلاین تهران مرکز آپادانا و هم اینکه ارائه سرور اختصاصی از دیتاسنتر تبیان از فیزیک نظری ارائه میکنه. واسه خرید سرور اختصاصی با کیفیت روشن کننده هاست پلنای زیاد سرور اختصاصی ایران داره و واسه تموم نیازا واسه خرید سرور اختصاصی ایران راه حل ارائه کرده . از دیگر کاربردای خرید سرور اختصاصی ایران :

  • ارائه سرور اختصاصی ایران واسه میزبانی سایت
  • ارائه واسه گیم سرورا و سرویس دهی فایروال سخت افزاری
  • ارائه به عنوان میزبان نرم افرار حسابداری و مدیریت CRM شرکتا
  • ارائه واسه سایتای پر بازید و با ترافیک بالا واسه میزبانی بهتر در داخل ایران
  • ارائه واسه استریم ویدیو و فیلم در داخل ایران با سرعت بسیار بالا
  • ارائه واسه سایتای دولتی و نیمه دولتی واسه میزبانی اطلاعات در داخل کشور
  • ارائه واسه سرور دانلود مناسب سایتای دانلود و دانلود آهنگ جدید و دانلود نرم افزار

ارائه دهنده خرید هاست پربازدید و نامحدود و با تجربه چندین ساله این افتخار رو داره تا میزبان سایتهای شما عزیزان باشه.در عصر تکنولوژی و ارتباطات، تجارت و کار و کاسبی شما به محل کار، شهر و یا کشورتون محدود نیس. شما این فرصت رو دارین تا با تموم دنیا در تعامل باشین. این وسط امکانات مختلفی پیش روی شما هستش. مهمترین این امکانات، اینترنت و وبه. با خرید هاست پربازدید داشتن یه سایت، شما دیگه محدود به یه نقطه و محل خاص نیستین.از جمله سرویسای داده شده میشه به سرویسای میزبانی لینوکس، میزبانی ویندوز، خرید هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی در معتبرترین دیتا سنترهای اروپا و کانادا و هم اینکه ثبت شکلای جور واجور دامنه های ملی و بین المللی اشاره کرد.همه سرویسای میزبانی وب خرید هاست لینوکس و ویندوز هاست باز، روی سرورهای پرقدرت با پردازندهای دست کم ۸ هسته ای و دست کم حافظه ۱۶ گیگابایتی در معتبرترین مراکز داده اروپا و امریکا ارائه می شن.

ویژگیای یه هاست خوب چیه ؟ مطمئنا واسه راه اندازی سایت خود پیدا کردن یه شرکت هاستینگ معتبر و مجاز با سرویس مطمئن میزبانی وب هستین