انتخاب لباس عروس بر اساس قد

اگه قد کوتاه یا قد بلند هستین و نمی دونین، چه لباس عروسی به شما میاد؛ این مطلب رو از دست ندین.

هیچ عروسی دوست نداره لباسی انتخاب کنه که به تنش زار بزنه یا به اندامش نیاد؛ اما بدیش اینه خیلی از عروس خانوم ها موقع انتخاب به جای توجه به ظاهر خودشون به ظاهر لباس توجه بیشتری نشون میدن و وقتی لباسی چشمشون رو گرفت یادشون می رود که اصلا این مدل واسه هیکل و اندام اونا مناسبه یا نه. اینجا می خوایم به شما یاد بدیم که چیجوری براساس قدتون لباس عروسی مناسب انتخاب کنین.

لباس عروس

لباس عروس مناسب قدکوتاه ها

اگه قد شما کمتر از ۱۵۵ سانتیمتره، در این دسته قرار می گیرید. توجه خیلی راحت بهترین گزینه واسه انتخاب لباس عروسه. پارچه های ساده و بدون جزئیات و کارنشده می تونه گزینه مناسبی واسه شما باشه. بیشتر لباس های عروس با آستین، بدون آستین، با دامن شیپوری و… واسه هیکل شما مناسبه اما از پوشیدن لباس هایی با دامن پف دار و لباس هایی که خیلی حجیم و لایه دار هستن، دوری کنین.

 

مدل لباس عروس

لباس عروس مناسب قدبلندها

اگه به شما گفته ان که مناسب مانکن شدن هستین یا قدتون بلندتر از۱۷۰ه در این گروه جای می گیرید. عروسهای قدبلند می تونن هرنوع لباسی بپوشن . فقط کافیه بهترین لباسی که به هیکلتان میاد رو انتخاب کنین. البته یادتون باشه از انتخاب لباس های تنگ و بلند دوری کنین که شاید شما رو خیلی لاغراندام نشون بده. عروس های قدبلند هم اینکه می تونن لباس عروس های مدل پرنسسی رو انتخاب کنن.

بهترین لباس عروس واسه هیکل ساعت شنی

آرایش موی ستاره ها در جشن عروسی

نوعروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *