امکانات و ویژگی های ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو یه وسیله بسیار کاربردیه که میشه این مسئله رو از دو دید بررسی کرد. در واقع مزیتای این وسیله از دو دیدگاه باید مورد بررسی قرار گیرند. دیدگاه اول که نظری مثبت به این ابزاره، واسه کاربرد ردیاب خودرو یا ردیاب ماشین در جاده ها و مسیرهای گمراه کننده س که افراد در زمان رانندگی واسه اولین بار تو یه راه نا آشنا، خیلی راحت می تونن از راه ردیاب خودرو، رانندگی خود رو با آرامش و آسایش بیشتری بکنن و از این وسیله واسه پیدا کردن بهترین راه کمک بگیرن. اما مسئله دوم در زمان سرقت خودرو یا وسیله نقلیه مطرح می شه که خیلی راحت میشه وسیله نقلیه مسروقه رو از راه ردیاب اون پیدا کرد.

ردیاب خودرو

گذشته ردیاب خودرو

ردیابی کردن یا در واقع جستجو کردن یه وسیله، وسیله یا حتی ردیاب شخصی و ردیاب ادما از زمان پیدایش علوم جغرافیایی و فناوریای GPS مطرح شده. آدم تونست یه وسیله رو به شکل ماه در فضا به صورت آویزون بفرسته و نام اون رو ماهواره گذاشت. بعد از راه همون ماهواره تصاویر ماهواره ای جفت و جور کرد و به زمین فرستاد. این فناوری منتهی به پیدایش علوم دیگری واسه مطالعه دقیق تر و کاربردی تر زمین و امکانات دوبرابر دیگری شد. در نظر بگیرین امروزه با به کار گیری امواج ماهواره ای GPS خیلی راحت میشه خودرو یا افراد رو ردیابی کرد و تا حد بسیار زیادی در زندگی افراد آرامش اعطا شده.

ردیاب خودرو

امکانات ردیاب خودرو

ردیاب ماشین از امکانات بسیار جالبی برخورداره که در این قسمت به صورت لیست وار به بررسی این امکانات می پردازیم. بیشتر این امکانات به صورت روزمره در حال گسترش و پیشرفت هستن که الان میشه از این تکنولوژی و فناوری انتظارات زیر رو داشت:

  • امکان رانندگی راحت تر در بزرگراه ها: شاید باحال باشه که خیلی از شرکتای خودرو سازی واسه ایجاد آرامش بیشتر واسه مشتریان خود از امکانات رانندگی بوسیله GPS یا بوسیله ردیاب خودرو بهره مند شدن. در این تکنولوژی راننده می تونه با برنامه ریزی GPS خودرو، مقصد رو مشخص کرده و از سیستم راننده خودکار استفاده کنه. در این زمان راننده هم مانند دیگه سرنشینان خودرو مشغول فعالیتای دیگه می شه.
  • امکان رهگیری خودروی مسروقه: اگه خودرویی مجهز به سیستم ردیاب ماشین یا ردیاب خودرو باشه، خیلی راحت میشه در زمان سرقتای احتمالی اون خودرو رو در هر کجای کره زمین رهگیری کرد. این تکنولوژی تا حدودی به کمک پلیس شتافته س و کار ماموران پلیس رو راحت تر کرده.
  • امکان رهگیری وسایل نقلیه عمومی: وسایل نقلیه عمومی باید مواردی رو از جمله ساعت ورود یا خروج به یه منطقه رعایت کنن. هم اینکه بیشتر اماکن دارای برنامه زمانبندی واسه ورود و خروج وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس، کامیون و چیزای دیگه ای به جز اینا هستن. پس از راه یه وسیله ردیاب خودرو که روی این جور وسایل نقلیه نصب شده، خیلی راحت میشه این جوری ورود و خروجا رو کنترل کرد و نیاز به صرف هزینه های زیادی نیست.
  • امکان رهگیری سرعت مجاز و دیگه تخلفات رانندگی: تخلفات راهنمایی و رانندگی در بیشتر مواقع منتهی به مصدومیت یا تلفات جانی و مالی می شن. به خاطر همین پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به کنترل و نظارت رانندگی مامورانی رو مشغول به کار کرده. اگه به جای هزینه های هنگفت ماموران راهنمایی و رانندگی از دستگاه های ردیاب خودرو در معابر و هم اینکه در خودروا استفاده شه، خیلی راحت میشه در هزینه ها و وقت صرفه جویی به عمل آورد. دوربینای بزرگراه هم از همین دسته ردیابا هستن.

چگونگی انتخاب ردیابا

واسه انتخاب یه ردیاب مناسب و چگونگی نصب اون ردیاب در خودرو یا وسیله نقلیه، باید با نظر کارشناسان مجرب این کار رو انجام داد. البته بسته به نوع وسیله نقلیه و همونطور امکاناتی که از ردیاب انتظار میره، میشه ردیابای مختلفی رو انتخاب کرد. ردیابا باید براساس نیاز مشتری و در محلای مناسبی از وسایل نقلیه یا روی وسایل جانبی دیگری مانند سیستم کنترل برق خودرو، سیستم موبایل افراد و دیگه جاهای حساس نصب شن و همیشه به صورت فعال با ماهواره GPS در رابطه باشن.

ردیاب

شرکت ساویس جی پی اس ارائه دهنده خدمات ردیابی خودرو و وسایل نقلیه و خدمات ردیابی افراد و افراد .جهت تماس با کارشناسان و یا آشنایی بیشتر با اجناس ما با شماره ۰۹۱۲۸۸۸۵۴۳۰ در تماس باشین.

 

راهنمای خرید خودرو مناسب

خودروهایی که خانوما دوست دارن