افزایش ممبر تلگرام

یکی از چالشای مدیران کانالا تعداد اعضا یا افزایش ممبرکانال تلگرامه. هر چی تعداد اعضای یه کانال تلگرام بالاتر باشه نشون دهنده رضایتمندی و استقبال بیشتر کاربرانه ار جهتی دیگه بهبود روند کار و کاسبی هر شخص یا سارمان میتونه وابسته به تعداد ممبرهای کانال اون باشه.

یه فروشگاه رو در نظر بگیرین که اجناس خود رو در کانال تلگرامیش به فروش گذاشته. هر چقدر تعداد اعضای این کانال بیشتر باشه احتمال فروش مدیر این کانال بیشتره. پس واسه مدیر این کانال افزایش تعداد ممبر تلگرام خیلی با اهمیته.

علاوه بر این کاهش اعضا که ریزش هم نامیده می شه چیزی به طور کامل طبیعیه و روزانه ممکنه آدمایی بنا به دلایلی از جمله نامرتبط بودت محتوای کانال، نبود سرویس دهی مناسب از راه های مدیر کانال از کانال شما خارج شن. به خاطر همین هم حفظ ممبرای موجود و هم افزایش ممبر کانال تلگرام موضوع مهمی واسه هر مدیر کانال هستش، هزینه و انرژی زیادی رو به خود اختصاص میده. در ادامه تلاش میکنیم روش و روشای هدف دار درست افزایش اعضا فارسی زبون و واقعی رو به شما آموزش بدیم

روشای افزایش ممبر تلگرام

اولین سوالی که پیش میاد اینه که چیجوری تعداد اعضای کانال رو افزایش بدهم طوری که این اعضا مربوط به بخش کاری شما باشن؟

·     خرید ممبر تلگرام

هنگام تاسیس کانال، شما تعدای محدودی ممبر دارین و کم بودن تعداد ممبرای ابتدایی کانال شما، ممکنه باعث خاطر جمع نبودن بقیه افراد جدید در جوین شدن به کانال شما باشه پس واسه جلب اعتماد و افزایش کلاس کاری بهتره در اول اقدام به خرید ممبر تلگرام کنه.

به طور مثال از سایت : www.telegram-add-member.com  که این سایت در بخش افزایش ممبر تلگرام فعالیت داره به تعداد ممبرای خود اضافه کنه. با این شرایط شما در روزای اولیه به جای تعداد کمی ممبر می تونین از تعداد ۲ هزار ممبر شروع کنین. این سایتا با به کار گیری شماره مجازی یا به اصطلاح ممبر فیک/مجازی تعداد ممبراتون رو زیاد می کنن.

“اگه به دنبال خرید ممبر تلگرام هستین به سایت  www.telegram-add-member.comسر بزنین "

·     تولید محتوا رمز موفقیت

محتوای دست اول تولید کنین. با کمی ابتکار و خلاقیت می تونین محتوایی تولید کنین که نمونه اون در هیچ کانال دیگری نباشه. مطمئن باشین در اینصورت مخاطبین وافاداری پیدا می کنین و کم کم نام کانال شما زبانزد و مشهور می شه. یکی از راه های افزایش ممبر تلگرام به طور یقین تولید محتوایه. تلاش کنین محتوای تولید شه تا اینکه از جای دیگری بدونه هیچ دخل و تصرفی کپی ورداری شه.

·     ترقندای تلگرامی رو یاد بگیرین

  • در معرفی کانال حتما اطلاعات تماس ادمین رو بنویسین. مخاطبین کانال حق دارن تا نقد و پیشنهاد خود رو به گوش شما برسانند. اگه می خواین از دست اخطارای گاه و بی گاه راحت باشین، نوشتن نشانی ایمیل می تونه راه مناسب تری باشه.
  • قبل از فرستان پست، چند بار اونو مورد بررسی قرار بدین و هر چقدر که می تونین اونو کوتاه تر کنین. اندازه مناسب واسه یه پست، همون اندازه صفحه نمایش گوشی موبایل س و بهتره که خواننده واسه خوندن پست مجبور به پیمایش صفحه (اسکرول) نشه.
  • از قدرت تصاویر واسه تاثیر گذاری بر مخاطبین به درستی استفاده کنین. این موضوع در افزایش ممبر تلگرام موثره عکسا می تونن در انتقال بهتر پیام به مخاطب تاثیر مثبتی داشته باشن. اما در به کار گیری عکسها زیاده روی نکنین. به هر حال لود شدن عکسا واسه اینترنت کم سرعت، زمان بره و شاید واسه بعضیا آزار دهنده باشه.
  • در گوشه تصاویری که در کانال ارسال می کنین، شناسه یا لوگوی کانال خود رو درج کنین. اینطوری هر کسی که تصویر کانال شما رو کپی و منتشر کنه، نام و برند کانال شما بیشتر شناخته می شه.
  • محتوای دست اول تولید کنین. با کمی ابتکار و خلاقیت می تونین محتوایی تولید کنین که نمونه اون در هیچ کانال دیگری نباشه. مطمئن باشین در اینصورت مخاطبین وافاداری پیدا می کنین و کم کم نام کانال شما زبانزد و مشهور می شه.
  • واسه طبقه بندی موضوعی پستای کانال از هشتگا استفاده کنین. اینطوری مخاطبین کانال می تونن راحت تر مطلب یا موضوع مورد نظر خود رو پیدا کنن.
  • واسه کانال خود لوگوی اختصاصی طراحی کنین. یه لوگوی چشم نواز می تونه حس بهتری به مخاطبین کانال شما بده. توجه کنین که لوگوی کانال در لیست چتای مخاطبین و همیشه جلوی چشم اونا هستش.
  • در انتهای هر پست شناسه کانال (Channel ID) خود رو بنویسین. (شناسه کانال با علامت @ شروع می شه). بعضی از مخاطبین شما به جای ارسال دوباره (Forward) پیام ، اونو کپی می کنن. با درج شناسه کانال در انتهای پست، کانال شما شانس بیشتری واسه دیده شدن داره.
  • ارسال پستا رو با برنامه مشخصی انجام بدین. مثلا هر شب راس ساعت ۱۱. تلاش کنین این زمان رو طوری انتخاب کنین که تعداد خیلی از مخاطبین وقت لازم واسه خوندن مطلب شما رو داشته باشن.

·      واسه افزایش ممبر کانال تلگرام هزینه کنین

واسه افزایش ممبر کانال تلگرام هزینه کنین. کانالای زیادی وجود دارن که از دید موضوع مربوط به کانال شمان. بهتره در اول این کانالا رو شناسایی و در قسمت توضیحات کانال ای دی تلگرام و شماره تماس مدیر کانال رو یاداشت بعد با گفتگو با مدیر اون کانال بخواین لینک شما رو در کانال خود بذاره.

در این صورت مدیر اون کانال یا از شما هزینه ای واسه این کار میگیره (بیشتر کانالای بزرگ و قوی شک نداشته باشین هزینه می گیرن خیلی از سایتای فروش ممبر تلگرام از شما هزینه ای دریافت از همین راه رسیدن به درآمد میکنن) یا از شما می خواد شمام لینک کانال ایشون رو در کانال خود بذارین به این کار رد و بدل کردن میگن و بیشتر مدیران کانالای نوپا این روش رو حتما قبول میکنن. اما یادتون باشه رد و بدل کردن زیادتر از اندازه باعث افت کیفیت کانال می شه و اعضا کانال رو ترک می کنن.